12 Temmuz 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yıldırım “Hep beraber Daha güçlü olacağız”
12 Ocak 2009 Pazartesi 12:23

Yıldırım “Hep beraber Daha güçlü olacağız”

Ak Parti'nin tek ve en rahat adaylarından, sevilen ve sayılan, samimi kişiliği ile de tanınan Beldibi Belediye Başkan adayı Şaban Yıldırım, Çamlı Köyü Burak Restoran'da düzenledikleri kahvaltıda gençlerle bir araya geldi.


Derya ÇAVUŞ
Kahvaltıya çok sayıda genç katılırken, Ak Parti Beldibi Belediye Başkan adayı Şaban Yıldırım, Beldibi Belde Teşkilatı Başkanı Süleyman Bilgiç ve partililer katıldı. Sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen kahvaltıya yüzden fazla gencin katılımı ve ilginin yoğun olması gözlerden kaçmadı. Kahvaltı öncesi ve sonrasında Ak Parti Beldibi Belediye Başkan Adayı Şaban Yıldırım'ın kahvaltıda masaları tek tek gezip, gençlerle şakalaşması katılanlar arasında takdirle karşılandı.

“Seçimlerden alnımızın akıyla çıkacağız”
Kahvaltıdan sonra açıklama yapan Şaban Yıldırım, “Siz gençlerin arasında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizlerle gençleşiyoruz. Çağrımıza destek verip geldiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Yıllardan beri güzel şeyler yaparak siz gençlerle beraber olduk. Ben Beldibi için 15 sene çalıştım. En önemlisi bu güzel beldeye 3 tane güzel okul kazandırdık. Allah'ın izni, siz dostlarımızın desteği ile 29 Mart seçimlerinden alnımızın akıyla çıkacağız. Hep beraber çalışıp, hep beraber daha güçlü olacağız. İlgi, sevgi ve destekleriniz için teşekkür eder, artarak devam etmesini dilerim” dedi.
Ak Parti Beldibi Belde Teşkilatını dolduran onlarca gencin Şaban Yıldırım'ı uzun uzun alkışlaması ve 'yanındayız başkan' diyerek tezahürat yapmaları gözlerden kaçmadı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ