27 Ocak 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yıldırım “Erarslan’a yapılan bizleri çok üzmüştür”
15 Mart 2009 Pazar 23:05

Yıldırım “Erarslan’a yapılan bizleri çok üzmüştür”

Ak Parti Beldibi Belediye Başkan Adayı Şaban Yıldırım, Beldibi'nin CHP'li adayı Ali Erarslan'a yapılan saldırının ardından basın açıklaması yapmıştır. Açıklama Yıldırım “Beldibi'nin CHP'li Belediye Başkan Adayı Ali Erarslan'ın dövülerek, burnunun kırılmasAk Parti Beldibi Belediye Başkan Adayı Şaban Yıldırım, Beldibi'nin CHP'li adayı Ali Erarslan'a yapılan saldırının ardından basın açıklaması yapmıştır. Açıklama Yıldırım “Beldibi'nin CHP'li Belediye Başkan Adayı Ali Erarslan'ın dövülerek, burnunun kırılması, bizleri çok üzmüştür” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Beldibi CHP teşkilatı binasının önündeki kahvehanede CHP Beldibi Belediye Başkan Adayı Ali Erslan'ın saldırıya uğramasının ardından Ak Parti Beldibi Belediye Başkan Adayı Şaban Yıldırım basın açıklaması yaptı. Yıldırım Açıklama “
Beldibi'nin CHP'li Belediye Başkan Adayı Ali Erarslan'ın dövülerek, burnunun kırılması, bizleri çok üzmüştür. Olayı, esefle karşılıyor, şiddetle kınıyorum. Sayın Eraslan'a da 'geçmiş olsun' diyor, en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını diliyorum. Yaşanan çirkin olayı, bana ve partime mal edilmesine ise anlam veremiyorum. Sayın Eraslan'a saldırdığı ileri sürülen kişiler, iddia edildiği gibi partimizin üyesi değillerdir. Buna rağmen, hiçbir alakamız olmayan gelişmenin, bizleri karalama kampanyasına dönüştürülmek istenmesi çok üzücü, bir o kadar da yakışıksız davranıştır. Bir Ak Parti adayı olarak, seçimlerin, huzur, güven, sevgi, saygı anlayışı ve ortamı içerisinde geçmesi en büyük dileğim. Başta, Ak Parti'yi ve gönül verenlerini üzen çirkin açıklamaları yapanlar olmak üzere herkesi, bu anlayış çerçevesinde davranmya sağduyulu olmaya çağırıyorum” dedi.

YORUMLAR
gülüncek haliniz var!!!
k@s@p
30 martı sabırsızlıkla bekleyin temizlik var temizlikkkk beldibi çakallardan kurtulcak ...
24 Mart 2009 Salı 16:54
88.249.225.134
vatandaş
biz, vatandaşız,açız işsiziz.yukardakiler
20 Mart 2009 Cuma 12:05
88.242.48.49
çok üzülmüş vah vah
s.o
hem yaptır hem inkar et pess doğrusu!!! koltuğa oturamıyacağını anladın sağa sola saldırıyosun yazıkk.. hüseyin bey in senin adamın olduğunu bilmeyen yok.haa birde belli isimler varmış beldibinden kovacağın bekle 30 mart günü sen terk edeceksin burayı..
19 Mart 2009 Perşembe 04:17
88.242.31.56
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ