28 Mayıs 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yeniden Balcı
29 Ağustos 2008 Cuma 11:11

Yeniden Balcı

Demokrat Parti (DP) Marmaris İlçe Teşkilatı başkanlığına Mustafa Balcı seçildi. Pineta Otel'de yapılan ve tek liste ile gidilen kongrede konuşan Mustafa Balcı,

Demokrat Parti (DP) Marmaris İlçe Teşkilatı başkanlığına Mustafa Balcı seçildi. Pineta Otel'de yapılan ve tek liste ile gidilen kongrede konuşan Mustafa Balcı, Marmaris'in geleceğini etkileyecek yerel seçimlerde söz sahibi olmak için kongreyi biran önce yapmaya karar verdiklerini söyledi.

Kongrede konuşma yapan Demokrat Parti (DP) Başkanı Balcı, ''Başkanlık görevini bana verdikleri için onur duyuyorum. Kongreden önce Muğla merkez ve tüm tüm ilçelerini gezerek partili arkadaşlarımla tanışıp kaynaştık. Bu ziyaretlerde DP'nin Muğla genelinde dimdik ayakta olduğunu gördüm'' dedi.
Marmaris'te yerel yönetimlere talip olduklarını ifade eden Balcı, tüm partililere birlik çağrısında bulundu.
Mustafa Balcı'nın listesinde, Süleyman Yıldız, Oktay İstanbulluoğlu, Hasan Çelik, Sami Balta, Hüseyin Durmaz, Gökçen Ceylan, Yaşar Gökgöz, Şeref Karaarslan, Burak Yüce, İsmail Öncü, Ali Keskin, Mehmet Karaarslan, Mutlu Ayhan ve Orhan Türkel yer aldı.
Kongreye partililerin yanı sıra Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Marmaris Ticaret Odası Başkanı Mustafa Karacan, Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Şükrü Ayyıldız, Marmaris Şoförler Odası Başkanı İbrahim Tarım, CHP İlçe Başkanı Halil Gökovalı, DSP İlçe Başkanı Halil İbrahim Elgin katıldı.

YORUMLAR
kırat
demakrat
kırat geliyor.. Hüseyin Durmaz belediye başkan adayımız...
29 Ağustos 2008 Cuma 20:16
88.234.49.100
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ