06 Ağustos 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yeni Bir Bizkaçsafız Skandalına Hazır Olalım
25 Ağustos 2008 Pazartesi 14:24

Yeni Bir Bizkaçsafız Skandalı'na Hazır Olalım

Efsana komutan da YENİ PARTİ İÇİN PARA TOPLUYOR.

Parti kuracağını açıklayarak 'Bizkaçkişiyiz' üyelerinden yardım toplayan Tuncay Özkan'ın kanalını İpek-Koza Grubu'na satmasının ardından 'BİZKAÇSAFIZ' şeklinde haberler çıkmıştı. Tuncay Özkan'ın ardından 'parti kuracağım' diyerek para toplayanlar kervanına Emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu da katıldı.

PARTİ KURULMADAN DAĞILIYOR
Emekli askerlerden oluşan ve liderliğini Emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu'nun yaptığı Hak ve Eşitlikler Partisi, kurulmadan dağılmanın eşiğine geldi. Parti yönetimi ve programını eleştirerek yönetime kazan kaldıran emekli Astsubay Ahmet Zengin, ruhi dengesi bozuk olduğu ve kavrama eksikliği bulunduğu ileri sürülerek ihraç edildi.

PARA TOPLUYOR
Vakit gazetesine konuşan Zengin, yaptığı açıklamada, partinin kurucuları arasında 50-60 kişinin bulunduğunu ve her bir kişiden 5 ile 25 milyar para toplandığını söyledi. Partinin şaibeli kişilerle doldurulduğunu ileri süren Zengin, “Yönetimdeki bazı isimlerin şaibeli işleri var. Osman Pamukoğlu beyi uyardım. 'Bunlarla yola gidilmez' dedim. Astsubayların sorunlarını dile getirdim. Ayrıca hazırlanan taslak parti programını eleştirdim. Çünkü içinde hiçbir proje yok, sadece eleştiri var. Eleştirdim diye bana 'Senin ruhi dengen bozuk, kavrama eksikliğin var' diyerek ihraç ettiler” dedi.

"TEHDİT EDİLDİM"
İhracı hakkında basına demeç vermemesi için tehdit edildiğini ileri süren Zengin, “ 'Basına gidersen sana misliyle karşılık veririz' dediler. Ben de diyorum alın size hodri meydan. Ben buradayım. Paşam, çıktığın bu yolda Allah yolunu açık etsin. Bu mantıkla, bu programla, bu ekiple işin zor paşam. Bu ekiple, bu programla bir yere varamazsınız” diye konuştu.

YORUMLAR
efsana?
hepar
efsana ne demek?
önce kelimeyi doğru yazın sonra Osman Pamukoğlu'na çamur atın.
Hak ve Eşitlik Partisi ilk genel seçimde mecliste!
23 Aralık 2009 Çarşamba 03:55
78.165.51.194
Bu nasıl haber?
Hak ve Eşitlik Partisi Marmaris İlçe Teşkilatı
Habercilik anlayışınızı anlayabilmiş değilim.Partiden ihraç edilmiş birisinin nasıl bir açıklama yapmasını beklerdiniz?
Bir gazeteden(içeriğinin ne olduğu belli) haber almışsınız.Bunu kullanmaya çalışıyorsunuz.
18 Kasım 2009 Çarşamba 17:59
88.248.31.160
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ