13 Aralık 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yazıcı’dan ‘Çevre’ hassasiyeti
20 Ekim 2017 Cuma 11:57

Yazıcı’dan ‘Çevre’ hassasiyeti

Marmaris Çevrecileri Derneği (MÇD) hafta sonu düzenlenecek olan ralli öncesi TOSFED Başkanı Serkan Yazıcı’yı ziyaret etti.

Marmaris Çevrecileri Derneği (MÇD) hafta sonu düzenlenecek olan ralli öncesi TOSFED Başkanı Serkan Yazıcı’yı ziyaret etti.

Marmaris Çevrecileri Derneği (MÇD) olarak Marmaris’in tanıtımı için gerçekleştirilen veya planlanan Organizasyonları her zaman desteklemekteyiz diyen Ahmet Kutengin, ‘ Her yıl yapılan son Cumhurbaşkanlığı bisiklet yarışlarında dünyada milyonlarca kişi Marmaris ve doğasını izledi. Ancak işbu organizasyonlarda MÇD İçin tabi ki Çevre ön planda gelmektedir. Önümüzdeki günlerde Marmaris’te gerçekleştirilecek Rally 2017 Otomobil yarışları nedeni, hassas olduğumuz Marmaris doğası ve çevresi hakkında bilgi paylaşımı için davet edildiğimiz Yazıcı Grubuna bu çevre duyarlılığı için teşekkür ederiz. Karşılıklı öneri, çözümler ve endişeler konularının ele alındığı toplantıda, Orman içindeki Yarış parkurları, program Yazıcı Grubu tarafından alınan tedbirler, Marmaris Yönetimi tarafından verilen destek konuları ele alındı. MÇD Olarak çok büyük ve emek verilmiş olan Rally 2017 ‘nin 2018 Dünya Rally Şampiyonası takvimine göre, Polonya’nın yerine Şampiyonaya dahil edilen Türkiye 13 yarıştan oluşan takvimin 10. Yarışı olarak 13-16 Eylül 2018 tarihlerinde Muğla çevresinde gerçekleştirilmesi kararı Marmaris te 22 Ekimde başlayarak bu Organizasyonun tanıtım açısından önemini de ortaya koymaktadır. Tabiki MÇD Olarak çevrenin korunması için bu organizasyona destek vermemiz de Marmaris ve doğasının korunması açısından önemlidir. Ayrıca 10 Yıldır Çevre olumsuzlukları ile mücadele eden MÇD’ ye değer verip 3.5 Saat süren toplantımızda düşünce ve endişelerimizi önerilerimizi paylaşan başta Serkan yazıcı, Gül Yazıcı ailesine ve ekibine teşekkür ederiz’ dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaris Belediye Başkan Adayı Kim Olsun?
RÖPORTAJ