14 Temmuz 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yat Marin’den gazetecilere yemek
12 Ocak 2009 Pazartesi 22:10

Yat Marin’den gazetecilere yemek

Yacht Marina A.AŞ'nin yönetim kurulu başkanı Bilgin Özkaynak 10 Ocak çalışan gazeteciler günü sebebiyle Marmaris'te çalışan Yerel ve Ulusal gazetecilere Yacht Marina Restoranda yemek verdi.

CHP'den Marmaris Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan hayırsever iş adamı acht Marina A.AŞ'nin yönetim kurulu başkanı Bilgin Özkaynak, Marmaris'te çalışan gazetecilere yemek verdi. Yacht Marina Restoranda gerçekleşen yemeğe Bilgin Özkaynak şehir dışında olması nedeniyle telefon bağlantısı ile katıldı. Özkaynak, Genel Yayın Yönetmenimiz Temel Irmak ile telefonda görüşerek yemeğe katılan gazetecilerin günlerini kutladı. Basın mensuplarına verilen yemek açıklama yapan Yacht Marina A.AŞ'nin Genel Müdürü Şener Erden “Sürekli bir çalışma içinde olan devamlı koşturan ve Halkımızın ve bizim bilgilendirilmesinde büyük emeği olan gazeteci arkadaşlarımız için bir buluşma yemeği düzenledik. Sayın Bilgin Özkaynak çok istemesine rağmen işlerinin yoğun olması sebebiyle yemeğe katılamadı. Gelen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi

     

YORUMLAR
Kazanmanız çok zor..
Marmarisli biri
Hasbioğlunun gazı ile yanlış işler yaparak aday adayı oldunuz Bilgin bey.. CHP adayı olmanız çok zor.. geçmişiniz karanlık işlerle dolu.. Böyle bir geçmişi olan aday adayını CHP Aday yapmaz.. parti içinde destek bulsanız bile Genel Merkez sizi SEÇMEZ.. Bence siz Partinize destek vermeye devam edin.. CHP Adayı yine Ali ACAR olacaktır ve biz Başkana oy atacağız..
14 Ocak 2009 Çarşamba 12:19
61.7.179.105
olamayacaksın..
sedef kaz
CHP içindeki bir virüs gibisiniz bilgin bey .. siz ve hasbioğlu hemen istifa edin ve akp ye geçin...çünkü CHP ye yakışmıyorsunuz.. siz akp ye layıksınız..
13 Ocak 2009 Salı 06:51
119.42.93.246
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ