15 Ağustos 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
YADEX’e ziyaretçi akını
21 Kasım 2008 Cuma 11:10

YADEX’e ziyaretçi akını

Muğla'nın en kapsamlı yapı dekorasyon fuarı olan YADEX açıldı.

5. düzenlenen fuarda 120 seçkin marka bir araya geldi. 23 Kasım tarihine kadar açık kalacak fuar tüketicilerle üreticileri buluşturuyor. Ziyaretçi sayısının 4 bin 576 olduğu bildirilen YADEX'in bugünden itibaren hafta sonu sayının üçe katlanacağı kaydedildi.

Muğla İl, Fethiye, Ortaca, Dalaman, Köyceğiz, Datça ve Marmaris'ten ziyaretçi akınının yaşandığı fuara özellikle 2009 turizm sezonunda iş yeri ile otelini yenileyecek yöneticiler katıldı. Fuar süresince firmaların yaptıkları kampanyalar ilgi odağı oldu. Fuarın ilk günü bazı firmalar iş yerleri ile ön anlaşmalarını tamamlarken bazı firmalar Marmaris'te bayilik açılması için görüşmelerine başladı. MARFO Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Gülcan, “Geçen sene elimizde bulundurduğumuz rekor ziyaretçi sayısı bu sene yine tekrarlanacaktır. Firmalarımız ilk günden itibaren ziyaretçilerle gerekli görüşmeleri yaparak anlaşmalarını hazırladılar. Turizm şehirlerimizden gelen otelci ve işletme sahiplerine halkla ilişkiler departmanımızda ki görevlilerimiz yardımcı olarak gerekli kolaylıkları sağladı. 11 yıldan bu yana sizlerden aldığımız güveni su istimal başarı ile bir fuar günleri geçiriyoruz''dedi.

'YADEX'in narkotik köpeği 'Köpük'
Muğla'da yeni garaj mevkiinde düzenlenen Fuar alanında açılan YADEX 5. Yapı Dekorasyon ve İhtisas Fuarına 120'ye aşkın firma katılırken, İl Emniyet Müdürlüğü de bir stant açarak çalışmalarını vatandaşlarla paylaşıyor. Fuarı gezen Muğla Vali Yardımcıları Ahmet Ali Barış, Recep Yüksel ve Mestan Yayman, Muğla Belediye Başkan Vekili Yavuz Kayı, İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Körpe ve diğer davetliler Emniyet Müdürlüğü Standını gezerek emniyet ekipleri ile bir süre sohbet ettiler. Protokol üyeleri ve diğer davetlilerin fuar gezisi sırasında Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubede görev yapan Narkotik köpeği Köpük bir gösteri sundu.

Fuar içinde bir standa saklanan uyuşturucu madde narkotik köpeği Köpük tarafından kısa sürede bulundu. Polis köpeğinin zararlı maddeyi kısa sürede bulması gösteriyi izleyenler tarafından ilgiyle takip edildi. Emniyet Müdürlüğü standının da yer aldığı YADEX Fuarı beş gün süre ile açık kalacak. Marmaris'te düzenlenen uyuşturucu operasyonlarında büyük başarı kaydeden Köpük isimli narkotik köpeği, İl Emniyet Müdürlüğü tarafından açılan stantta hünerlerini ziyaretçilerle paylaştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ