03 Ağustos 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vur vur inlesin Deniz Baykal dinlesin
13 Ekim 2008 Pazartesi 16:12

"Vur vur inlesin Deniz Baykal dinlesin"

Başbakan Tayip Erdoğan, dün Sivas Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlediği mitingde, hükümetinin icraatlarını anlatırken, "Bazılarının gözleri vardır görmezler" dedi.

BAYKAL'I ADEME MAHKUM EDİYORUZ


Başbakan Tayip Erdoğan, Dün Sivas Cumhuriyet Meydanı'nda Düzenlediği Mitingde, Hükümetinin İcraatlarını Anlatırken, "Bazılarının Gözleri Vardır Görmezler" Dedi.

Başbakan Tayip Erdoğan, dün Sivas Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlediği mitingde, hükümetinin icraatlarını anlatırken, "Bazılarının gözleri vardır görmezler" dedi.


Partililer bunun üzerine, "Vur vur inlesin Deniz Baykal dinlesin" diye slogan atınca Erdoğan, "Sayın Baykal ile seçim kampanyalarına kadar bu defteri kapattım. Hiç cevap bile vermeyeceğim. Onu ademe mahkum ettik (Problemi kökten yok farz etmek). Seçim kampanyalarında gerekirse konuşuruz" dedi. Açılış törenine, adı TOKİ'nin yaptırdığı okula verilen Aktütün Karakolu'na yönelik saldırıda şehit olan uzman çavuş Bahattin Erturan'ın eşi Fatma Erturan da davet edildi. Erdoğan ve eşi tören alanına gelişlerinde, önce Erturan ile bir süre sohbet edip, kızı Sılanur'ı (2) kucaklarına alıp sevdiler. Erdoğan, kürsüye davet edilen Erturan'a, eşinin adının okula verilmesiyle ilgili beratı da verdi.

Erdoğan, partisinin Sivas Merkez İlçe Kongresi'nde de, "Dünya bir kriz yaşıyor, inşallah bunu biz en az zayiatla atlatacağız. Kardeşim eveleme geveleme yok, faizi 63'den aldık şu anda 20. Enflasyon... Boşuna konuşma arkadaş, yüzde 30'du, dünyadaki bütün olumsuz şartlara rağmen 11. 19 puan düşürmüşüz" diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ