28 Mayıs 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vali Civelek Başkanlığında Trafik Güvenliği Toplantısı Yapıldı
23 Mayıs 2019 Perşembe 10:34

Vali Civelek Başkanlığında Trafik Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Muğla Valisi Esengül Civelek başkanlığında toplu ulaşımın merkezinde yer alan şehir ve ilçeler arası yolcu taşımacılığı yapan otobüslerin yol ve trafik güvenliğinin sağlanması amacıyla Trafik Güvenliği Toplantısı yapıldı.

İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığının koordinasyonunda Valilik 75. Yıl toplantı salonunda yapılan toplantıya Vali Esengül Civelek, Vali Yardımcısı Fethi Özdemir, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Karayolları 26. Şube Müdürü Duru Öztop, emniyet ve jandarma trafik ekipleri, Muğla’da faaliyet gösteren şehirlerarası otobüs firmalarının temsilcileri, yolcu taşımacılığı yapan kooperatif yetkilileri, servis taşımacılığı yetkilileri ve turizm taşımacılığı yapan şirket yetkilileri katıldı.

Yaklaşan turizm sezonu ve Ramazan Bayramı dolayısıyla vatandaşların sadece trafik güvenliği konusunda değil her anlamda huzurlu, güvenli bir ortamda tatillerini geçirmelerini önemsediklerini ifade eden Vali Civelek, trafik düzenleme ve güvenliği konusunda ilgili tüm taraflarcagereken tedbirlerin alındığını belirtti.

Toplantıda, şehir ve ilçeler arası yolcu taşımacılığı yapan ilgili tüm otobüs firmalarının ve yolcu otobüsü sahiplerine yol ve trafik güvenliğinin sağlanması için gerekli tedbirleri almaları, trafik işaret ve kurallarına uymaları, emniyet kemeri takmaları, hız ihlalleri yapmamaları gibi konular başta olmak üzere gerekli uyarılar ve bilgilendirmeler yapıldı.

 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ