14 Aralık 2019 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Uysal Avcıdan Ordululara ziyaret
14 Mart 2009 Cumartesi 12:30

Uysal Avcı'dan Ordululara ziyaret

Ak Parti Armutalan Belediye Başkan Adayı Uysal Avcı, “Turizm'i on iki aya yaygınlaştırmalıyız. Beldemizin kaynaklarını artırmamız gerekiyor. Hepimiz turizmden geçiniyoruz. Bizim öncelikli projelerimizde turizm zenginleştirmek ve yaygınlaştırmak. Bunun içi

Ak Parti Armutalan Belediye Başkan Adayı Uysal Avcı, “Turizm'i on iki aya yaygınlaştırmalıyız. Beldemizin kaynaklarını artırmamız gerekiyor. Hepimiz turizmden geçiniyoruz. Bizim öncelikli projelerimizde turizm zenginleştirmek ve yaygınlaştırmak. Bunun için turizm bizim için olmazsa olmazlarımızdan. Hepimiz turizmden ekmek yiyoruz” dedi

Avcı ve Armutalan Belediye Meclis Üyeleri adayları Marmaris Ordulular Kültür ve Yardımlaşma Derneği'ni ziyaret ederek projeleri hakkında bilgi verdi.
Seçimleri bir hizmet yarışlı olarak gördüklerini belirten Marmaris Ordulular Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Yılmaz, “Hepimizin arzusu güzel bir Marmaris, güzel bir Armutalan olsun. Turizmin gelişmesi ve kazançlı bir hale gelmesi hepimizi mutlu eder. Toplumsal birlikteliğin güzel örnekleri veren Marmaris Ordulular Derneği, derneğin kuruluş amacındaki sosyal ve kültürel birlikteliği sandıktada gösterecektir. Biz dernek olarak her adaya eşit bir mesafede duruyoruz. Dernek üyelerime yapmış olduğum toplantılarda söylüyorum Fanatik gibi Değil de duyarlı olmak gerekiyor. Tüm adayların projelerine bakmalılar. Marmaris ve Armutalan için kim hayırlı size onu tercih etmeliler. Sizlere de bu hizmet yarışında başarılar diliyorum” dedi.

Derneklerin toplumda çok önemli görevler ve misyonlar üstlendiğini ifade eden Ak Parti Armutalan Belediye Başkan Adayı Uysal Avcı, toplumun birlikte hareket etmelerinin büyük kazanımlar getirdiğini belirtti.

Avcı konuşmasına şöyle devam etti; “Dernekler çok önemli görevler üstleniyorlar. Üyelerinin sorunlarını çözmenin yanında sosyal birlikteliğin insan ruhuna da katkısı olduğuna inanıyorum.

Armutalan ekonomisine katkı sağlayacak çok önemli projelerimiz var. Hepimiz turizmden ekmek yiyoruz. Turizmi geliştirmek için iyi önlemler almak gerekiyor. Kış turizmine, spor turizmine, av turizmine, önem veriyoruz. Eğitim alanında çalışmalarımız var.
Kazanan aday Armutalanı 'i kucaklarsa Armutalan kazanır. Esnafımıza ve yetkililere çok önemli görevler düşüyor. Bu gelen turistleri memnun ayrılması için gayret sarf edersek gelecek yıllara bu yansıyacaktır. Ordulular Marmaris'in ve Armutalanın gelişmesinde büyük emekleri var. Marmaris ve Armutalan'da kazandıklarını yine aynı bölgenin kalkınması için yatırımlar yapıyor. Bizde ordular'ın bu emeklerini boşa çıkarmayarak Belediye Meclis Listemize iki Karadenizli arkadaşımızı alarak bu yolda onlara destek olmaya çalıştık” dedi

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ