26 Mayıs 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Uygulama Oteli Müdürüne Veda Yemeği
10 Ocak 2017 Salı 22:56

Uygulama Oteli Müdürüne Veda Yemeği

Marmaris Turizm Meslek Yüksekokulu Uygulama Oteli’nin sorumlu müdürlük görevini yürüten Şaban Aksakal, astsubaylık mesleğine geçiş yapacağından, Uygulama Otelinde yürüttüğü görevinden ayrılmıştır.

Marmaris Turizm Meslek Yüksekokulu Uygulama Oteli’nin sorumlu müdürlük görevini yürüten Şaban Aksakal, astsubaylık mesleğine geçiş yapacağından,  Uygulama Otelinde yürüttüğü görevinden ayrılmıştır. Yüksekokulumuzun bütün personelinin katılımıyla Şaban Aksakal’a duygusal bir veda yemeği düzenlenmiştir. 

Veda yemeğinde Yüksekokul Müdürü, Sayın Zekeriya Bingöl şunları ifade etmiştir:

“Hepimizin bildiği gibi ülke olarak oldukça zor bir dönemden geçmekteyiz. Bu zorlu dönemde bir olmalı, birlik olmalı ve güçlü olmalıyız. Evlatların yaşamlarını yitirdiği, askerimize, polisimize ve diğer güvenlik güçlerimize hain saldırıların düzenlendiği ve sivil vatandaşlarımızın tehdit altında olduğu güç bir dönemden millet olarak dik bir duruşla geçeceğiz. Birçok bireyin çeşitli nedenlerle kaçtığı askerlik görevine bir personelimizi, üstelik kendi isteğiyle göndermenin gururu içindeyiz. Şaban Bey’in bu dönemde gönüllü olarak askerlik görevine geçmesi bizi duygulandıran ve gururlandıran bir hareket olmuştur. Kendisini gönlünde yatan birde Komando Astsubayı olmaktır. İyi bir personeli kaybetmenin üzüntüsü olsa da asker ocağına güçlü bir Mehmetçik göndermenin mutluluğunu da yaşamaktayız. Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz.”

Şaban Aksakal’a Yüksekokul Müdürü tarafından yaptığı çalışmalardan dolayı Plaket takdimi yapıldı. İş arkadaşlarının da Şaban’a bir süprizi vardı. Üzerinde Asker kıyafetli Şaban’ın resmi bulunan yaş pasta yaptırmışlardı.

Bu ülkede Şaban gibi evlatlarımız olduğu sürece kimse Ülkemize güç yettiremez. 

 

15740795_10211633558174199_6067970251065129385_n.jpg

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
CHP Muğla'da kimi vekil olarak görmek istiyorsunuz?
RÖPORTAJ