24 Ocak 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ünsaldan gazetemize ziyaret
05 Mart 2009 Perşembe 11:19

Ünsaldan gazetemize ziyaret

Demokrat Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı İzzet Ünsal ve ekibi Karadenizliler Dayanışma ve Kültür Derneğini ziyaret etti. Ziyaret esnasında Ünsal ve Dernek Başkanı Temel Irmak ile sıcak bir sohbet gerçekleştirdi.

Ayrıca Ünsal “Ben Belediyeyle sivil toplum örgütleri arasında nasıl bir bağlantı olacağını biliyorum. İz bırakan hizmetler birliktelikle olur. Liderlerin iz bırakarak yaptığı hizmetleri konuşulur. Derneklerde bana soru soramıyorlar. Çünkü ben bütün derneklerin sorunlarını biliyorum” dedi.

Siyasi Parti Belediye Başkan Adayları seçim çalışmalarına hız verdi. Demokrat Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı İzzet Ünsal seçim çalışmaları kapsamında Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti. Ziyaret Dernek Başkanı Temel Irmak'ın Gündem Gazetesi İrtibat ofisinde Yönetim Kurulu üyesi Kemal Kalemci'nin katılmasıyla gerçekleşti. Sıcak bir ortamda geçen sohbette Ünsal'a, DP Başkanı Mustafa Balcı ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Ayrıca Ünsal “Benim diğer Belediye Başkan ve Adaylarından farkım, geçmişimde Sivil Toplum örgütleri içinde büyük görevler yaptım. Ben Belediyeyle sivil toplum örgütleri arasında nasıl bir bağlantı olacağını biliyorum. İz bırakan hizmetler birliktelikle olur. Liderlerin iz bırakarak yaptığı hizmetleri konuşulur. Derneklerde bana soru soramıyorlar. Çünkü ben bütün derneklerin sorunlarını biliyorum. Buradan önce Hayvan

Sever Derneğini ziyaret ettik. Başkan olursam, onlara Seyyar veteriner kuracağımızı söyledik. Biz kartopu gibi gelerek büyüyoruz. Marmaris bizi izlemeye devam ediyoruz” dedi. Karadenizliler Dayanışma ve Kültür Derneğini Başkanı Temel Irmak “Öncelikle Dernek Başkanı olarak bütün adaylara başarılar diliyorum. Tüm adayların seçim çalışmalarını yakından izliyorum. Üyelerimiz ile birlikte Marmaris için en çok çalışan adayda karar kılacağız. Karadenizli Başkan adayı, Belediye Meclis üyesi adayı olan kişiler var. Hiçbir kimse Karadenizlilerin oyu garanti diye düşünmesin. Kimse derneğimiz üzerinden siyaset yapamaz” dedi.

YORUMLAR
marmarisin başkanı
esnaf
senin zenginden fakirine, yerlisinden yabancısına, karadenizlisinden güney doğulusuna, kadınından erkeğine herkesin başkanı olacağına inanıyorum. başkanım sen nerede biz oradayız. beyaz yürüyüş 30 martta nihayetine ulaşacaktır
06 Mart 2009 Cuma 13:27
78.169.149.205
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ