12 Temmuz 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ünsal. Benim siyasi rakibim yok
20 Şubat 2009 Cuma 11:01

Ünsal. "Benim siyasi rakibim yok"

Demokrat Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı İzzet Ünsal, Genel Başkan Süleyman Soylu'nun katılımıyla Ulusal Egemenlik caddesi üzerinde bulunan seçim irtibat bürosunun açılışını yaptı. Süleyman Soylu'nun otobüsünün üzerinde halka seslenen Ünsal “Adım gib

Mahalli İdare seçimlere az bir zaman kala Parti Adayları tek tek seçim irtibat bürolarını açmaya devam ediyor. Demokrat Parti Marmaris Belediye Başkanı İzzet Ünsal'da, seçim irtibat bürosunun açılışını görkemli bir törenle açılışını yaptı. Ulusal Egemenlik caddesinde bulunan açılışa DP Genel Başkanı Süleyman Soylu'da katıldı. Açılış törenine Armutalan Belediye Başkan Adayı İsmet Çakıroğlu, İçmeler Belediye Başkan Zeki Eren, Beldibi Belediye Başkan Adayı Yusuf Kenan Akkuş ve Bozburun Belediye Başkan Adayı da katılarak Ünsal'ı yalnız bırakmadılar. Soylu'nun otobüsünün üzerinden toplanan kalabalığa seslenen Ünsal, Ak Parti ve CHP'ye de atıflarda bulundu. Halkı selamlayarak konuşmasına başlayan İzzet Ünsan

“Bizde mangal gibi yürek var. Beş Belediyeyi de alacağız. Biz sessiz çoğunluğun oyuyla kazanacağız. Bunun başka yolu yok. Benim bir fark var. Ben bana oy vereni de vermeyeni de kucaklayacağım. Ben herkesle barışığım. Biz bu seçimi alacağız. İnsanlara baskı yapıyorlar. Tabi ki baskı yapmıyoruz diyorlar. Ama ben kimin kime baskı yaptığını iyi biliyorum. Benim iki tane aşkım var. Biri Marmaris diğeri eşim. Ona buradan kucak dolusu sevgilerimi iletiyorum. Sorum sizlere barajın altında kimin imzası var, çöp toplama tesisinin altında kimin imzası var, arıtma tesisinin altında kimin imzası var? Herkesin var, benim de var. Bunları kimse taktir etmese biliyorum halk taktir edecektir. Sizi sevmeyen ölsün. Biz ayrılamayız. On yıl siyaset yaptım. Kimseyi ayırt ettim mi? Hayır. Buradan tekrar söylüyorum. Başka yerde yama gibi durmayın. Yuvanıza ait olduğunuz yere dönün. Elbette Başkan adayları var. Ama benin Siyasi rakibim yok.

Tabancamdaki kurşunları tek tek sıkacağım
Kimin karnesi kimde olursa olsun. Ben tabancamdaki kurşunları tek tek sıkacağım. Bende mangal gibi yürek var. Sizlerden oylarınızı borç olarak istiyorum. Adım gibi eminim Ak Partililer gelip bana oy verecekler. Var mı benden başka kadınları ve gençleri listenin başına yazan. Hep beraber yürüyeceğiz” dedi.
Toplanan coşkulu kalabalığı selamlayarak mikrofonu eline alan ve Mevcut hükümete eleştiren DP Genel Başkanı Süleyman Soylu “''Hukuk rüşvetinin kol gezdiği, hiçbir adaletin olmadığı bir Türkiye'ye hep beraber itiraz etmeliyiz. ''DP bir itirazın adıdır. Biz siyaseti yapmak zorundayız. Türkiye'de 2007 yılında sadece 117 bin esnaf kepenk indirmiş, geçen yıl Türkiye'de kapanan işletmelerin sayısı yüzde 58'in üzerinde artmışsa Türkiye'de sorun vardır.

''Tarım üreticileri, çiftçiler sanki başka bir ülkenin insanıymış gibi bir muameleyle karşı karşıya kalıyorlarsa, mazottan, gübreden, ilaçtan ve neredeyse onların pahalılığından üretemeyecek duruma gelmişlerse bu ülkede bir sorun vardır demektir. Bu ülkede üniversiteyi bitiren 2 milyon gencin 1.5 milyonu her yıl dışarıda kalıyorsa, 1.5 milyon suç dosyası Yargıtayın önünde bir depo gibi duruyorsa bu ülkede sorun var demektir. gittiğim yerde ümidi ortaya koydum. Bu ülkeye inandığımı ortaya koydum. Çünkü arzularım var benim. Demokrat bir aileden geliyorum ve her yerde haykırıyorum. Özgür bir

Türkiye istiyorum, zengin bir Türkiye istiyorum, demokrat bir Türkiye İstiyorum. Bu ülkede herkesin başı dik, onurlu gezdiği bir Türkiye istiyorum” dedi.

YORUMLAR
londan
londona cvp
bu london biraderim eskiyle ilgili bisey konusmus, acsın baksın adamın hizmetlerini okusun sonra konuşsun. a yok biz baraj altyapı marmarisi o eski parlak günlerine dondurmek istemiyoruz yine 5 liraya turistleri otellerimizde konatlatalım diyosa devam etsin.
22 Şubat 2009 Pazar 22:28
78.169.174.216
london
omer arslan
eskiye ragbet olsa bit pazarina nur yagardi
20 Şubat 2009 Cuma 20:10
86.166.191.108
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ