12 Temmuz 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ünlülerin çocukları terör estirdiler
20 Kasım 2008 Perşembe 20:15

Ünlülerin çocukları terör estirdiler

Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar ile Deniz Akel'in oğlu Ediz Utkucan'ın sokaklarda sergiledikleri tavırlar herkesi dehşete düşürecek cinsten.

Biri Türkiye'nin en ünlü yönetmeni ve yapımcısı Sinan Çetin'in 22 yaşındaki oğlu Rüzgar Çetin. Diğeri ünlü şarkıcıların kliplerini çeken yönetmen Deniz Akel'in oğlu ve sunucu Ebru Akel'in yeğeni Ediz Utkucan. O da 22 yaşında.

Hız rekoru kırdılar, sonra otomobilleri tekmelediler

Gece yarısı Zincirlikuyu'da Star TV Mega Magazin kameralarına yakalanan iki genç, önce son model otomobilleriyle caddede hız rekoru kırdılar. Sonra üstü açık otomobillerini parkedip, cadde üzerindeki otomobilleri tekmelediler. Bununla yetinmeyip caddeden geçen otomobillerin şoförlerine el hareketi yaptılar. Daha sonra sokak ortasında break dance yapan ikili diğer arkadaşlarıyla birlikte polis gelmeden üstü açık otomobillerine binip yine son hızla olay yerinden uzaklaştılar. Gençlerin bu davranışlar önce çevredakilerin daha sonra da Mega Magazin izleyicilerinin tepkisini çekti. Programdan sonra Mega Magazin'i arayan birçok izleyici tepkisini dile getirdi.

YORUMLAR
ZİNADAN DOĞMA...
RAMAZAN DEMİR
Laik ülkenin laik gencleri,olaçak o kadar... Zinadan doğma bicler ..din bilmez iman bilmesler..
07 Aralık 2008 Pazar 20:36
85.105.6.220
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ