13 Temmuz 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ünlü’den Ordulular Derneği’ne Ziyaret
25 Mart 2009 Çarşamba 21:26

Ünlü’den Ordulular Derneği’ne Ziyaret

Armutalan Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Muhammet Ünlü ve belediye meclis üyeleri Marmaris Ordulular Derneği'ni ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler. Derneği ziyaretinde Başkan Ünlü, projelerini ve geçmiş dönem yaptıklarını anlattı.Armutalan Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Muhammet Ünlü ve belediye meclis üyeleri Marmaris Ordulular Derneği'ni ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler. Derneği ziyaretinde Başkan Ünlü, projelerini ve geçmiş dönem yaptıklarını anlattı.

Marmaris Ordulular Derneğini belediye meclis üyeleri ile birlikte ziyaret eden Armutalan Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Muhammet Ünlü 5 yıl boyunca görev yaptıkları Armutlan'da halka layık olmaya dürüst ve adil bir yönetim sergilediklerini belirtti.

Marmaris ordulular Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Ahmet Yılmaz, yerel seçimlerde vatandaşların mutlaka sandığa gitmeleri gerektiğini ifade ederken bütün adaylara başarılar diledi. Yılmaz; “Derneğe gelen üyelerimize projeleri anlatan değerli adaylara bizlerde teşekkür ediyoruz. Demokrasimizin vazgeçilmezlerinden biri olan sivil toplum örgütlerinin çok önemli görevler üstlendiğini çok iyi biliyoruz. Bunun içinde ordulular Derneği olarak bölgemiz ve üyelerimiz adına elimizden geleni yapıyoruz. Siyasi yaşamın dönüm noktalarından biri olan seçimlerde bütün adaylara başarılar diliyoruz. Bütün vatandaşlarımızın ve üyelerimizin de sandığa gidip hür iradeleri ile tercihini yapmasını bekliyoruz” dedi.

Dernek başkanı ve üyelere projelerini anlatan Armutalan Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Muhammet Ünlü bazı üyelerin sorularına da içtenlikle yanıt verdi. Ünlü; her zaman dürüst ve adil yönetim anlayışı içinde olduklarını ve Armutalan'a 5 yıl içinde önemli güzellikler kattıklarını ifade etti.

Ünlü; “Armutalan Marmaris'in beldeleri içinde önemli bir yer tutan ve en büyük beldesi. Hatta ülkemizin büyük beldelerinden birisi. Bütün imkanlarımızı Armutalan'ın güzelleşmesi için kullandık. Görev süremiz boyunca ayırım yapmadan bütçemizi de iyi kullanarak Armutalan'a hizmet ettik. Bir 5 yıl daha göreve talibiz. Daha yapacağımız güzel projelerimiz var. Halkımız teveccüh ederde göreve gelirsek ki geleceğiz buna inancımız tam Armutalan çok güzellikler görecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ