25 Şubat 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ünlü Gazeteci Başkan Karaca’yı Ziyaret Etti
22 Ocak 2020 Çarşamba 12:59

Ünlü Gazeteci Başkan Karaca’yı Ziyaret Etti

Hürriyet Gazetesi köşe yazarı, gazeteci Fatih Çekirge, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret etti.

1970 yılında gazeteciliğe başlayan, Hürriyet Gazetesi köşe yazarı, gazeteci Fatih Çekirge, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı makamında ziyaret etti.

Samimi bir görüşme gerçekleştiren Başkan Karaca ve Çekirge, Fethiye hakkında uzun uzun sohbet etti. Göreve geldiği günden itibaren Fethiye için yaptığı çalışmaları gazeteci-yazar Fatih Çekirge’ye uzun uzun anlatan Başkan Karaca, gerçekleştirecek olduğu projelerden de bahsetti. 5 yıl içerisinde bir önceki dönemde yapılan hizmetin iki katını yapacağını tekrarlayan Karaca, İnlice Halk Plajı’nı, Göcek’teki kapalı pazaryerini, Halk Evi’ni, Üzümlü ve Faralya Sosyal Tesislerini, yapımı devam eden altyapı ve üstyapı çalışmalarını fotoğraflarla Fatih Çekirge’ye göstererek, önümüzdeki süreçte gerçekleşecek olan Bahriye Üçok Parkı, DownKafe , 100 Yaş Bakım Evi gibi projelerle ilgili bilgi verdi.Ölüdeniz’de yapılan Arıtma Tesisi kapasitesi ve işleyişi, Ovacık, Hisarönü’nde kısa süre sonra başlayacak olan altyapı ve kanalizasyon çalışmaları hakkında da konuşan Başkan Karaca, geçtiğimiz günlerde Fethiye Körfezi’nde yaşanan alg patlaması ve gelinen süreçle ilgili de açıklamalarda bulundu.

Başkan Alim Karaca’yı dikkatle dinleyen gazeteci-yazar Çekirge, teşekkürlerini sunarak, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ