11 Temmuz 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türkiye aşığıyım
23 Ocak 2014 Perşembe 11:13

Türkiye aşığıyım

FITUR'da Türkiye'nin standını ziyaret eden İspanyol şarkıcı Monica Molina, konserler verdiği Türkiye'yi ''Etkilenmemek elde değil, ben bir Türkiye aşığıyım'' sözleriyle anlattı.

İspanya'nın başkenti Madrid'de yapılan uluslararası turizm fuarı FITUR'da Türkiye'nin standını ziyaret ederek, tanıtıma destek veren Molina, duygularını AA muhabiriyle paylaştı.

Türkiye'yi çevreleyen güzelliklerden istifade etmeye çalıştığı için kendini şanslı hissettiğini söyleyen Molina, "Samimi söylemem gerekirse Türkiye insanın kendini iyi hissettiği bir yer. Size sanki evinizdeymişsiniz hissini yaşatıyor. Ümit ederim ki hep böyle devam eder" dedi.

Türklerin yaşam dolu yapısından etkilendiğini ifade eden Molina, şöyle konuştu:

"Türkiye'ye ve Türklere tapıyorum. Kendimi Türklerle gerçekten iyi hissediyorum. Sıcak kanlı, cana yakın, mutlu ve yaşam dolu insanlar. Açıkçası İspanyollardan pek farklarının olmadığını düşünüyorum çünkü açık görüşlülükleri ve misafirperverlikleri çok hoş. Özellikle de Türk gastronomisi inanılmaz. Denediğim her Türk mutfağında muhteşem lezzetlerle tanışma şansım oldu. Eşime sürekli 'Türkiye'de yaşayalım' diye baskı yapıyorum. Ona sürekli 'artık gidip Türkiye'de yaşayalım, ufak bir ev alalım ve yaşamımızın geri kalanını İspanya'da ve Türkiye'de geçireli' diyorum."

Yıllardır Türkçe albüm yapma planı olduğunu hatırlatan Molina, Sezen Aksu'nun şarkılarından oluşan bir albüm yapmak istediğini kaydetti.

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ