19 Ocak 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Turkcellden Mustafa açıklaması
29 Ekim 2008 Çarşamba 18:15

Turkcell'den Mustafa açıklaması

Turkcell'in hükümetten korktuğu için "Mustafa" filmine sponsor olmadığı haberine Turkcell'den yalanlama geldi. İşte yanıt;

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş, "bazı yayın organlarında, 'Mustafa' filmine sponsor olmamalarıyla ilgili çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını" bildirdi.

Turkcell'den yapılan yazılı açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Ülkemizin kurtarıcısı, Cumhuriyetimizin kurucusu, dünya tarihinin en önemli liderlerinden Ulu Önder Atatürk'ü, hem yurt içinde hem de yurt dışında tanıtacak projeler bizi heyecanlandırdığından, 'Mustafa' filminin sponsorluk önerisini değerlendirdik.

Çalışmalarına saygı duyduğumuz proje yapımcısıyla yaptığımız ön görüşmelerde, filmin beklentimiz yönünde Atatürk'ün liderliğini, dehasını ve kahramanlığını dünyaya tanıtmaktan çok, Atatürk'ün özel hayatına odaklanan bir film olduğunu görünce projede yer almayı tercih etmedik."

Açıklamada, "Gelecekte de Ulu Önder Atatürk'ü dünyaya tanıtacak ve tarihin en önemli liderlerinden birisi olduğunu vurgulayacak projeleri desteklemekten gurur duyacağız" ifadelerine yer verildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ