15 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türk Telekom'un KOBİ çözümleri, Kemalpaşa'da anlatıldı
06 Eylül 2013 Cuma 14:43

Türk Telekom'un KOBİ çözümleri, Kemalpaşa'da anlatıldı

Türk Telekom'un, küçük ve orta büyüklükteki işletmelere (KOBİ) rekabet avantajı sağlayan avantajlı ürün ve çözümleri, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi'nde (KOSBİ) düzenlediği "Teknoloji Günü" etkinliğinde anlatıldı

Türk Telekom'un, küçük ve orta büyüklükteki işletmelere (KOBİ) rekabet avantajı sağlayan avantajlı ürün ve çözümleri, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi'nde (KOSBİ) düzenlediği "Teknoloji Günü" etkinliğinde anlatıldı.

İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölge Müdürü Dr. Cavit Kahya ile Organize Sanayi Bölgesinde yer alan şirketlerin üst düzey sorumluları ve BT yöneticilerinin katıldığı Teknoloji Günü etkinliğinde, Türk Telekom KOBİ Satış Direktörü Esra Şimşek ve Türk Telekom Batı-1 Bölge Müdürü Yücel Yaşarlarak birer konuşma yaptı.

Türk Telekom'un "Dijital Yaşam Dönüşümü" ve "Değer Odaklı Mükemmel Müşteri Hizmetleri" vizyonu kapsamında esnafa ve KOBİ'lere sunduğu ürün ve hizmetlerin tanıtıldığı Teknoloji Günü etkinliğinde katılımcılara Türk Telekom'un İş Avantaj, Biz, Her Yöne ve Esnaf tarifeleri, 444'lü özel servis numaraları, sanal santral hizmetleri ve güncel kampanyaları hakkında bilgi verildi. Etkinlikte, Türk Telekom'un KOBİ'ler için verimlilik ve rekabet avantajı sağlayan uçtan uca entegre teknoloji çözümleri örneklerle anlatıldı.

Türk Telekom KOBİ Satış Direktörü Esra Şimşek, Teknoloji Günü etkinliğindeki konuşmasında Türk Telekom'un altyapıya ve teknolojiye yaptığı yatırımlar ile avantajlı tarifeleri, Kurumsal Havuz uygulaması, toplu SMS, VPN, fiber genişbant, veri merkezi ve bulut bilişim çözümleri hakkında bilgiler verdi.

Esra Şimşek, "Türkiye çapında 165'ten fazla OSB, teknopark, serbest bölge ve 450'den fazla ticari bölge ile işbirliği anlaşmalarımız, fiber optik altyapı dönüşümlerimiz, yeni ürün, hizmet ve kampanyalara yönelik çalışmalarımız ile esnafımızın, işletmeleri ve sanayicilerimizin işlerine değer katmak için çalışıyoruz. Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi'nde 1.4 milyon lira altyapı yatırımı gerçekleştirerek, şu ana kadar 78 kilometre fiber ağı çektik" dedi.

KOSBİ'de yer alan işletmelerin üst düzey ve BT yöneticilerinin büyük bir ilgi gösterdiği Teknoloji Günü etkinliği, önümüzdeki günlerde Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde yer alan organize sanayi bölgelerinde de tekrarlanacak.

Muhabir: Nevbahar Kabaklı
Yayınlayan: Mehmet Yılmaz Güldaş

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkan Adayı Kim Olsun.
RÖPORTAJ