10 Ağustos 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türk sanayici ve girişimcilerin büyük başarısı
24 Kasım 2008 Pazartesi 15:19

Türk sanayici ve girişimcilerin büyük başarısı

Uzmanlar, özellikle son yıllarda yaygınlaşan ve gelecekte daha da büyük bir tehlike olarak karşımıza çıkacak olan kanser hastalıklarına karşı ''Deterjanlardan uzak durun, kanserojendir, çünkü petrokimyasal maddeler içerirler. Ne kadar yıkarsanız yıkayın d

KANSERE KARŞI PETROKİMYASALSIZ TEMİZLİK TOZU ÜRETİLDİ.

Türk sanayici ve girişimcilerin büyük başarısı…

Uzmanlar, özellikle son yıllarda yaygınlaşan ve gelecekte daha da büyük bir tehlike olarak karşımıza çıkacak olan kanser hastalıklarına karşı ''Deterjanlardan uzak durun, kanserojendir, çünkü petrokimyasal maddeler içerirler. Ne kadar yıkarsanız yıkayın deterjan kalıntılarından kurtulamazsınız'' diyerek yıllarca kamuoyunu uyardılar.

Uzun yıllar süren Ar-Ge çalışmaları neticesinde petrokimyasal içermeyen bulaşık ve çamaşır makinesi için temizlik tozu üretildi. Gönüllü ailelerin de Ar-Ge esnasında yaptıkları çalışmalarına destek verdiğini belirten Saber Kimya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Erbay, yaptıkları çalışmalar neticesinde bir evden içeriye deterjan girmeden temizlik yapmanın mümkün hale geldiğini söyledi.

Ürünlerinin imalatında ne çevreye ne de insan sağlığına zarar vermeyen maddeler kullanıldığını da ifade eden Erbay, çok yakın bir tarihte yaygın olarak piyasaya dağıtım yapmak için çalışmalarını da hızlandıracaklarını sözlerine ekledi. Yaygın dağıtım için bayilikler oluşturulacağını ve finans meselesi için görüşmeler yapıldığını da ilave etti.

İsmail Erbay bu ürünün sadece Türkiye de değil aynı zamanda da, özellikle de gelişmiş ülkelerde, çok talepli olduğunun da altını çizdi. 2009 yılının kendilerine ihracat ve iç piyasada patlama yaptırmasını beklediklerini ifade etti.

Daha detaylı bilgi ve ürünlerin incelenmesi için www.saberkimya.com.tr (veya http://www.doctorsaber.com) adresini ziyaret edebilir veya 0 532 344 7395 numaralı telefondan Sayın İsmail Erbay'ı arayabilirsiniz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ