13 Ağustos 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TURİZMDEN SAĞLIĞA TAM DESTEK
21 Nisan 2020 Salı 11:49

TURİZMDEN SAĞLIĞA TAM DESTEK

Ülkemizde yaşanan pandemi ile mücadele günlerinde, La Vida Blanch, Casa Caria ve Marina Hotel Bodrum'un sahibi tanınmış turizmci Recep Altınoğlu, örnek bir davranışa imza attı

Ülkemizde yaşanan pandemi ile mücadele günlerinde, La Vida Blanch, Casa Caria ve Marina Hotel Bodrum'un sahibi tanınmış turizmci Recep Altınoğlu, örnek bir davranışa imza attı. Bu zorlu süreçte büyük bir özveriyle durmadan çalışan sağlık personeline otellerin kapısını açan Recep Altınoğlu, izolasyon gereği evlerine gidemeyen sağlık çalışanlarına kendi otellerinde yemek ve konaklama imkanı sağladı.

Milletçe zor zamanlardan geçtiğimiz bu günlerde, milli birlik ve dayanışma ruhunu yansıtan bu tutum, başta Bodrum halkı olmak üzere herkes tarafından övgüyle karşılandı.

Recep Altınoğlu yaptığı açıklamada "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan'ın Biz Bize Yeteriz Türkiye kapsamında bizimde çorbada tuzumuz olsun dedik. Ve böyle bir uygulama başlattık. Bu süreçte bize destek olan Muğla Kültür ve Turizm İl Müdürümüz Zekeriya Bingöl'e ve diğer destek olan herkese çok teşekkür ederim. " dedi.

085ccba5-b359-4565-80a7-03fe58d32247.jpg

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ