30 Mart 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüp Mide Ameliyatı Nedir?
28 Temmuz 2019 Pazar 08:52

Tüp Mide Ameliyatı Nedir?

Tüp mide ameliyatı, obezite ve kilo problemi yaşayan kişilerin, erkek kadın ayrımı olmaksızın başvurduğu bir operasyondur.

Tüp mide ameliyatı, obezite ve kilo problemi yaşayan kişilerin, erkek kadın ayrımı olmaksızın başvurduğu bir operasyondur. Bu operasyonda, midenin büyük bir bölümü çıkarılır ve hastanın kilo vermesi amaçlanır.

Bu operasyon, çoğunlukla kişilerin kendisinin karar vermemesi gereken ancak uzman bir doktor tavsiyesi ile gerçekleştirilmesi gereken bir operasyondur. Çünkü bu ameliyat riskli bir ameliyattır ve herkese uygulanmamalıdır. Bu ameliyatta, midenin yaklaşık olarak yüzde 80’i çıkartılır ve geriye kalan yüzde 20’lik kısım nedeniyle hastalar daha az yemek yeme davranışı sergilerler. Tüm bunların etkisi ile kişiler daha az yemek yiyerek fazla kilolarından kurtulurlar.

Clinicexpert’te Tüp Mide Ameliyatı

Clinicexpert, tüp mide ameliyatı uygulaması ile hastalarına hizmet veren bir kliniktir. Operasyonun ağırlığı ve taşıdığı önem nedeniyle, operasyon süreci iyi yönetilmeli, ameliyat gibi öncesi ve sonrası da iyi planlanmalıdır. https://clinicexpert.com/tr/tup-mide-ameliyati-nedir/, bu ameliyatın oldukça iyi planlanıp, hastalar için sürecin iyi yönetildiği bir klinik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Clinicexpert’te herhangi önemli bir sağlık problemi yaşamayan ve bu ameliyatı olmasında sakınca bulunmayan kişiler bu ameliyattan yararlanabilmektedir.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ