26 Ocak 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tugay orduluları ziyaret etti
09 Mart 2009 Pazartesi 09:56

Tugay orduluları ziyaret etti

Ak Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Ali Doğan Tugay, seçim çalışmaları çerçevesinde ziyaretlerini sürdürüyor.Ak Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Ali Doğan Tugay, seçim çalışmaları çerçevesinde ziyaretlerini sürdürüyor. Tugay ve Marmaris Belediye Meclis Üyeleri adayları Marmaris Ordulular Kültür ve Yardımlaşma Derneği'ni ziyaret ederek projeleri hakkında bilgi verdi. Dernek Başkanı Ahmet Yılmaz ve üyeler misafirlerine fındık ve çay ikramında bulundular. Başkan Adayı Ali Doğan Tugay da derneğe Atatürk fotoğrafı hediye etti.

Seçimleri bir hizmet yarışlı olarak gördüklerini belirten Marmaris Ordulular Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Yılmaz, “Hepimizin arzusu güzel bir Marmaris olsun. Turizmin gelişmesi ve kazançlı bir hale gelmesi hepimizi mutlu eder. Toplumsal birlikteliğin güzel örnekleri veren Marmaris Ordulular Derneği, derneğin kuruluş amacındaki sosyal ve kültürel birlikteliği sandıktada gösterecektir. Sizlere de bu hizmet yarışında başarılar diliyorum” dedi.

Derneklerin toplumda çok önemli görevler ve misyonlar üstlendiğini ifade eden Ak Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Ali Doğan Tugay, toplumun birlikte hareket etmelerinin büyük kazanımlar getirdiğini belirtti.

Tugay konuşmasına şöyle devam etti; “Dernekler çok önemli görevler üstleniyorlar. Üyelerinin sorunlarını çözmenin yanında sosyal birlikteliğin insan ruhunada katkısı olduğuna inanıyorum.

Marmaris ekonomisine katkı sağlayacak çok önemli projelerimiz var. Hepimiz turizmden ekmek yiyoruz. Turizmi geliştirmek için iyi önlemler almak gerekiyor. Kış turizmine, spor turizmine, av turizmine, yat turizmine önem veriyoruz. Eğitim alanında çalışmalarımız var. Dalaman yolu ile ilgili çalışmalar sürmekte.

Kazanan aday Marmaris'i kucaklarsa sivil toplum örgütleriyle işbirliği yaparsa Marmaris kazanır. 2009 yılı bizim için çok önemli bir yıldır. İngiltere pazarında %15 artış vardır. Bundan dolayıda 2009 yılı kırılma yılı olabilir. Esnafımıza ve yetkililere çok önemli görevler düşüyor. Bu gelen turistleri memnun ayrılması için gayret sarf edersek gelecek yıllara bu yansıyacaktır.

TOKİ ile işbirliği içinde olup dar gelirliye konut yapacağız. Büyük paralar ödenen su parası problemimiz var. Mariç-Belbir'in borçlarındaki sıkıntıları aşacağız. Fahiş su fiyatlarını vatandaş lehine değiştireceğiz. Sağlığa çok önem vereceğiz. Dar gelirliye doktor hemşire yollayacağız. Bunuda ücretsiz yapacağız.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ