21 Şubat 2019 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TSKnın mücadelesine kimse gölge düşüremez
08 Şubat 2018 Perşembe 17:24

TSK'nın mücadelesine kimse gölge düşüremez

MHP’Lİ Erdoğan: Kefereler Ve İşbirlikçileri Kahraman Güvenlik Güçlerimizin Haklı Mücadelesine Gölge Düşüremeyecektir!

MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan TBMM’de HDP Grup Önerisi üzerinde yaptığı konuşmada Afrin Operasyonu başta olmak üzere gerçekleştirilen başarılı operasyonlardan rahatsızlık duyanlar olduğunu söyledi. Genel Kurulda yaptığı konuşmasında “Ülkemiz PKK, PYD, YPG, FETÖ, DEAŞ, DHKP-C gibi bir çok terör örgütüyle aynı anda mücadele etmektedir. Söz konusu terör örgütleri de saldırılarına hız vermiş, hedef birlikteliklerini açık bir şekilde eylem birlikteliğine döndürmüştür. Şükürler olsun ki kahraman güvenlik güçlerimiz aziz Türk Milletinden aldığı güç ile bu kefereler ile mücadele etmekte ve başarılı operasyonalara imza atmaktadır.” ifadelerini kullanan Erdoğan; “Tabidir ki başarıyla sürdürülen terörle mücadele İmralı’nın sözcülerini rahatsız etmekte, Kandil’in yedek lastiklerini hop oturtup hop kaldırtmakta, FETÖ’nün dilini kullanıp siyasi rant elde etmeye çalışan çevreleri çıldırtmaktadır. Bundan rahatsız değiliz. Bilakis bundan ziyadesiyle mutluyuz.” dedi.

 “Tüm dünyanın gıpta ile baktığı kahraman güvenlik güçlerimizi karalamaya yönelik girişimleri de görmezden görmemiz beklenmesin. Türk ordusu şefkatin adıdır. Hakkaniyetin vücut bulmuş halidir. Beklenendir! O sebeple hiç kimse; hele hele kefereler ve işbirlikçileri kahraman güvenlik güçlerimizin bu haklı mücadelesine gölge düşüremeyecektir.

Bölgeden siviller tahliye edilirken; askerlerimizin, polislerimizin, yaşlılarımızı ve çocuklarımızı sırtında taşıdığı görüntüler herkesin hafızasındadır. Bir sivil dahi zarar görmesin diye şehadet şerbetini seve seve içen onlarca kahramanımızı hala unutmadık! “

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Kim Olsun?
RÖPORTAJ