02 Temmuz 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Totoğlu Ailesi’nin mutlu günü
16 Aralık 2008 Salı 14:32

Totoğlu Ailesi’nin mutlu günü

Marmaris'in sevilen işadamlarından Şakir Totoğlu'nun oğlu Gökhan Totoğlu Grand Paşa Otel'de düzenlenen muhteşem düğün töreniyle Hasan Doğanay'ın kızı Meral ile dünyaevine girdi.

Marmaris'in sevilen işadamlarından Şakir Totoğlu'nun oğlu Gökhan Totoğlu Grand Paşa Otel'de düzenlenen muhteşem düğün töreniyle Hasan Doğanay'ın kızı Meral ile dünyaevine girdi. Çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile Marmaris'teki Karadenizlilerin önde gelen gelen isimlerinden Şakir Totoğlu'nun oğlu, Metin Totoğlu'nun yiğeni Gökhan Totoğlu'nun düğününde Karadenizlilerin yanı sıra Marmaris'inde önemli isimleri bir araya geldi. İstanbul'dan düğün için özel olarak gelen Karadenizlilerin sevilen sanatçısı Küçük Aydın, davetliler kemençe ile coşturdu.
Şakir, Havva Totoğlu çiftinin büyük oğulları Gökhan, Hasan Ümmühan Doğanay'ın çiftinin kızları Meral ile 13 Aralık Cumartesi günü düzenlenen törenle evlendiler. Çok sayıda davetlinin katıldığı törende halayla çekildi horonlar tepildi.
İstanbul'dan düğün için özel olarak gelen Karadenizlilerin sevilen sanatçısı Küçük Aydın, davetliler kemençe ile coşturdu. Büyük küçük bütün davetliler kemençe eşliğinde horon teperken Gökhan ve Meral'in nikahlarını Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü kıydı.
Düğüne Marmaris eski Kaymakamı Zonguldak Vali Yardımcısı Cemalettin Özdemir, Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, İçmeler Belediye Başkanı Yavuz Çokberkit, Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü, Ak Parti Marmaris Belediye Başkan Aday Adayı Zafer Alkan, İşadamı Bakoğlu İnşaat'ın Sahibi Naci Bakoğlu, sanatçı Küçük Aydın, Marmaris Ordulular Dernek Başkanı Ahmet Yılmaz, çok sayıda Karadenizden davetliler ve Marmaris'te yaşayan Karadenizliler katıldı.
Gökhan ve Meral çiftine mutluluklar diliyoruz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ