28 Mayıs 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Toptan yarınki düelloya el koydu
24 Eylül 2008 Çarşamba 12:24

Toptan yarınki düelloya el koydu

TBMM Başkanı Toptan, yarın Meclis'te tartışacak olan AKP'li Fırat ve CHP'li Kılıçdaroğlu'na çağrı yaparak başka bir öneride bulundu

Yarın Meclis'te kameralar önünde karşılıklı olarak kozlarını paylaşacak olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat ve CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu'na Meclis Başkanı Köksal Toptan'dan öneri geldi.

Toptan, Fırat ve Kılıçdaroğlu'na "Yapmasınlar, bir süre düşünsünler, daha sağlıklı karar verirler. Bu tartışma yerine yargıya gitsinler" çağrısını yaptı..


Toptan ayrıca, Kılıçdaroğlu ve Fırat arasında Meclis'te yarın yapılacak olan tartışmaya engel olmayacağını da belirterek "Polis zoruyla engel olacak değiliz" dedi.


48 SAAT KAVGA ETMEYİN

Meclis Başkanı Köksal Toptan dün Denizli'den siyasilere ve sivil inisiyatife, 48 saat kavga etmemeleri, küresel krize odaklanmalarını söylerek şu çağrıyı yapmıştı: "Herkes topyekün küresel krize odaklansın. 48 saat boyunca iç çekişmelerden uzak durur, enerjimizi tamamen dış gelişmelere harcarsak, ekonomik krizi en az hasarla atlatırız"

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ