03 Haziran 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TMSFden Avşara müthiş haber!
29 Ağustos 2008 Cuma 16:32

TMSF'den Avşar'a müthiş haber!

Hülya Avşar, çok kızdığı TMSF'den beklenmedik bir davet aldı. Hem de ne davet... Avşar kızı uçuyor resmen..

Hülya Avşar'ın "Hülya"sı kapatılmıştı biliyorsunuz. TMSF'nin aldığı bu karara çok kızmıştı Avşar kızı.. Ama beklenmedik haber, her şeye yeniden başlangıcı oldu...

Hülya Avşar, aldığı güzel haberi, kardeşi Helin Avşar'ın guardianturk.com sitesinde okurlarıyla paylaştı:

"TMSF artık ortağım. Bundan sonra ona gelecek her sözde beni karşılarında bulurlar. TMSF süper, TMSF en iyi, iyi ki de var, yaşa sen TMSF! TMSF kimsenin hakkını yemez, TMSF topladığı paraları devletin huzuru, medeniyeti için harcar. TMSF TMSF TMSF ay ay ay! Kendi yazdıklarım bana bile itici geldi. Düşündüm de birgün TMSF benim gözümde böyle olabilir mi? Ama işte büyük konuşmamak lazımmış.

TMSF'de olduğundan sekiz yıllık dergim HÜLYA'yı çıkarmama kararı almıştım. Kendimi kötü hissettiğim ve bu duruma alışmaya çalıştığım süre içindeyken TMSF'den bir haber geldi ki dergiye devam etmek istiyorlarmış. Ya vicdanları el vermedi ya da başka niyetleri var. Ama ne olursa olsun HÜLYA devam edecek. Mutlu oldum. Şimdi yeniden doğmuş bir dergi gibi devam edecek. TMSF'nin beni sevindireceği aklıma en son gelecek şeydi. Kısacası HÜLYA'ya devam…"

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ