12 Temmuz 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Terim toplantıyı terketti
06 Eylül 2008 Cumartesi 23:37

Terim toplantıyı terketti

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih terim basın toplantısını yarıda bıraktı. Peki Terim'i sinirlendiren neydi?

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, kolay teslim olmayan sürpriz bir takıma karşı kazandıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Yaptığı basın açıklaması sırasında, gazetecilerin cep telefonlarının çalması Terim'i kızdırdı.

İSTİKLAL MARŞI DIŞINDA SAYGISIZLIK OLMADI

Bu karşılaşmanın iki ülke insanının bir top çevresinde kavgasız ve gürültüsüz biraraya gelebileceğini gösterdiğini ifade eden Terim, ''Ermenistan'da, beklediğimizin çok üstünde bir misafirperverlik gördük. Az sayıdaki Türk taraftarına karşı herhangi bir taşkınlık yapmadıkları için teşekkür ediyoruz. Karşılaşmada İstiklal Marşı dışında ters bir davranış görmedik. Zamanla bu sorun da aşılacak'' diye konuştu.

Sahanın zeminine göre en iyi futbolu ortaya koyduklarını dile getiren Terim, sözlerini şöyle sürdürdü:

BANA DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ OLDU

''Avrupa Futbol Şampiyonası sonrası kaldığımız yerden devam ediyoruz. Doğum günümde futbolcularım bana bir saat aldı. Ama gerçek hediyeyi bugün sahada verdiler. (Milli takım kazanmayı öğrendi) demiştim. Tüm futbolcularımı kutluyorum. 7-8 gol pozisyonumuz var. Rakibe pozisyon vermedik. Bizi yalnız bırakmayan az sayıdaki Türk taraftarına teşekkür ediyorum.''

Terim, bu karşılaşma öncesinde Ermenistan'ın 6 maçını izlediğini kaydederek, ''Rakiplerimi ciddiye alırım. Sahaya çıkan Ermeni takımında 11 oyuncunun 10 tanesini tutturduk. Çok analiz ettik. Kazanmak çok keyifliydi. Ermenistan'a başarılar diliyorum'' dedi.

TOPLANTIYI YARIDA KESTİ

Bu arada kimi Ermeni gazetecilerin cep telefonlarının çalması üzerine, ''Bir daha çalması durumunda basın toplantısını terkederim'' uyarısında bulunan Terim, yeniden bir telefonun çalmasının ardından teşekkür ederek toplantıyı yarıda bıraktı.

Milli takım kafilesi, maçın ardından Türkiye'ye dönmek üzere havaalanına hareket etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ