28 Mayıs 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TEKZİP
15 Mayıs 2019 Çarşamba 17:35

TEKZİP

02.04.2019 Tarihinde gazeteniz ve internet sitenizde yayınlanan Müvekkil Ceyhan Eroğlu ile ilgili yanlış ve yalan haberlerinizi tekzip ediyoruz.

02.04.2019 Tarihinde gazeteniz ve internet sitenizde  yayınlanan Müvekkil Ceyhan Eroğlu ile ilgili yanlış ve yalan haberlerinizi tekzip ediyoruz.

Müvekkilimiz Ceyhan Eroğlu Marmaris'te uzun yıllardır tanınan ve güvenilen bir turizmcidir. Müvekkilimizin ticari itibarını zedeleyen yanlı ve hiçbir hukuki gerekçesi olmayan haber niteliği dahi taşımayan gazete yazınızı tekzip ediyoruz.

Müvekkilimiz Ceyhan Eroğlu  ve yetkilisi olduğu On- Tur. Tur. ve Tic. Ltd. Şti ile Travel Professıonal  Group  arasında ticari anlaşmazlıklar mevcuttur ancak bu durum ne bir zimmet ne de güveni kötüye kullanma suçu oluşturacak nitelikte değildir. Ayrıca haberde adı geçen şirket tarafından açılmış hiçbir dava veya suç duyurusu bulunmamaktadır.

Haber yanlı ve müvekkilimizi  karalamaya yöneliktir. Hiçbir hukuki delil olmadan müvekkilimizin görüşü alınmadan böyle bir haber yayınlanması tarafsız habercilik ilkelerine aykırıdır.

Gündem gazetesi haber merkezinin yanlı ve yalan haberlerini tekzip ediyor, haberlerini doğru ve tarafsız olarak yapmaya davet ediyoruz.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ