14 Temmuz 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
teknik direktör Şenol Güneş
02 Haziran 2009 Salı 18:18

teknik direktör Şenol Güneş

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Teknik Direktör Şenol Güneş Konusundaki Görüşmelerinin Sürdüğünü Söyledi.

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, teknik direktör Şenol Güneş konusundaki görüşmelerinin sürdüğünü, birkaç gün içinde bu görüşmelerin olumlu sonuçlanacağını umut ettiklerini söyledi.
Hacısalihoğlu, Trabzonspor Kulübü olarak lige başlarken Avrupa kupalarına, mümkün olur ise bunlardan en iyisine katılmayı hedeflediklerini belirterek, ''O anlamda baktığımız zaman Trabzonspor, planlamasını gerçekleştirmiş, amacına ulaşmıştır'' dedi.


Hacısalihoğlu, teknik direktör arayışları konusunda öncelik verdikleri FC Seul Teknik Direktörü Şenol Güneş'in Trabzonspor'un içinde yer alan bir insan olduğunu kaydederek, ''Şenol hoca, hepimiz kadar Trabzonsporlu, ancak kulübüyle 6 aylık daha sözleşmesi var. Kulübü sözleşmesini feshetmeye pek yanaşmıyor. Kendisinden çok memnun olduklarını, onu başarılı bulduklarını belirtiyorlar. Yaptıkları tablonun yarısında ressamın değişmeyeceğini söylüyorlar. Görüşmelerimiz sürecek. Umuyorum ki birkaç gün içinde olumlu neticelenir. Şayet neticelenmezse bu konuda diğer alternatiflerimizle görüşüp sezona yeni hocamızla başlayacağız''dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ