20 Ocak 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TEK KOLEJİ ve ÖZEL EĞİTİM OKULUNDAN DUYGU DOLU ETKİNLİK
07 Ekim 2019 Pazartesi 12:04

TEK KOLEJİ ve ÖZEL EĞİTİM OKULUNDAN DUYGU DOLU ETKİNLİK

Teknoloji ve Kültür İlkokulu 4-A, 4-B, 4-C Sınıf öğrencilerinin yazmış olduğu öyküler, Muğla Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencilerinin yapmış olduğu resimlerle harmanlanarak kitap haline getirildi.

İki okulun öğrencileri tarafından yazılan ve resimlendirilen “Küçük Ellerden Büyük Eserler”, “Tek Yürek, Tek Sevgi, Tek Hikaye”, “Çiçeklerin Yüreğinden Dökülenler” adında 10 bine yakın 3 farklı kitap basıldı.

Teknoloji ve Kültür Okullarının Haziran ayında yapılan Yıl Sonu programında, imza günü ile tanıtımı yapılan kitapların satışıyla elde edilen gelirlerle Özel Eğitim Uygulama Okulunun bir takım ihtiyaçları giderildi. 70 adet sandalye ve 2 kabinli ses sistemi ihtiyacının teslimi ve ziyaret amaçlı Özel Eğitim Uygulama Okuluna giden TEK Koleji öğrenci ve öğretmenleri ile Özel Eğitim Okulu Öğrencileri, velileri arasında çok güzel bir gönül bağı kuruldu ziyaret sırasında neşeli, cıvıl cıvıl ve duygu dolu anlar yaşandığı gözlendi.

 Özel Eğitim ve Uygulama Okulu Müdürü Ercan Kılıç :“Teknoloji ve Kültür Okulları öğretmen, öğrenci ve velilerine böylesine anlamlı, güzel bir projeyi bizimle yaptıklarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Gerçek bir farkındalık etkinliği olan bu projeden, öğrencilerimiz, velilerimiz son derece mutlu oldular ve okulumuzun bir takım ihtiyaçlarının giderilmesi de öğrencilerimizin daha iyi bir ortamda eğitim görmesi adına oldukça anlamlı oldu.” Dedi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ