05 Ağustos 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tayfur ile Avşar Marmaris’te Buluştu
28 Ağustos 2008 Perşembe 00:00

Tayfur ile Avşar Marmaris’te Buluştu

Arabesk Müziğin Kralı Ferdi Tayfur ile yaptığı film ve dizilerle adından sıkça söz ettiren Avşar Filmin sahibi Şükrü Avşar Marmaris'te buluştular.

Marmaris Sinemaları sahibi Turgut Çağlar, Oyuncu, gazeteci ve yazar Temel Irmak'ında katıldığı görüşmede Avşar, Tayfur'a yeni bir film çekeceklerinin müjdesini verdi. Temel Irmak'ında rol alacağı dizinin yazılmaya başlandığını açıklayan Avşar “bu dizi film iş yapar” dedi.

Sinema dünyasının en efendi kişiliği ile takdirleri toplayan kaliteli yapımların yapımcısı olarak tanınan Şükrü Avşar, eski dostu Marmaris Sinemaları sahibi Turgut Çağlar, Oyuncu, gazeteci ve yazar Temel Irmak, ve Gündem Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kürşat Keskin ile bir süre sinema ve Marmaris üzerine sohbet ettiler.


Ferdi Tayfur'la daha önce “Yersiz Yurtsuz” adlı bir dizi yaptıklarını hatırlanan Avşar: “Ferdi Tayfur ülkemizin yetiştirdiği ender sanatçılardan bir tanesidir. Tekrar onunla çalışmak bize mutluluk verir” dedi.
Marmaris'te sinema yada dizi film çekebilme olasılığının müjdesini veren Avşar Yapımcılığın sahibi Şükrü Avşar, Turgut Çağlar ile yılların eskitemediği dostluğunu gözler önüne sererken, Marmaris'e dizi yada sinema filmi çekilebileceği müjdesi verdiler.
Babam ve Oğlum, Kurşun yarası, Çemberimde Gül Oya, Ihlamurlar Altında gibi birbirinden çok izlenme rekorları kıran film ve dizilerin yapımcısı Şükrü Avşar, Marmaris'te yaşayan Ferdi Tayfur'la görüşüp anlaşmaya vardılar.

 


Ülkemizin en ünlü yapımcısı Şükrü Avşar Marmaris'teki eski dostu Marmaris Sinemaları sahibi Turgut Çağlar'la görüşen Avşar, Marmaris'in tek sinemasını da ziyaret etti. Beyefendi kişiliği ve özel hayatı ile asla gündeme gelmeyen yaptığı eserler ile gündeme gelen sinemanın çalışkan ve üretken yapımcısı Şükrü Avşar, eski dostu Marmaris Sinemaları sahibi Turgut Çağlar, Marmaris Karadenizliler Dernek Başkanı, oyuncu, gazeteci ve yazar Temel Irmak, ve Gündem Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kürşat Keskin bir süre Marmaris Sinemalarında sohbet ettiler.

YORUMLAR
yakışır
kerem
temel reis sonunda patlayacaksın ama ne zaman:)
kıskananlar çatlasın :)
28 Ağustos 2008 Perşembe 03:59
88.234.49.100
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ