14 Temmuz 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tavla Turnuvası Sona Erdi
21 Ekim 2008 Salı 10:40

Tavla Turnuvası Sona Erdi

Marmaris Lions Kulübü tarafından eğitime katkı amacıyla düzenlenen 17. Tavla Turnuvası sona erdi. Turnuvada birinciliği elde eden Kemal Tarakçı, altın zar ödülünü Kaymakam Serdar Polat'ın elinden aldı.

370 kişinin katılımıyla 13-18 Ekim tarihleri arasında “Pineta Deluxe Otel”de gerçekleşen turnuvada Kemal Tarakçı birinci, Sami Sevgili ikinci, Saim Kerteroğulları ise üçüncü oldu.
İlk üçe girenler, aynı otelde düzenlenen ve Marmaris Kaymakamı Serdar Polat'ın da katıldığı kapanış yemeğinde ödüllendirildi. Yemekte konuşan Marmaris Lions Kulübü Başkanı Cuma Duru, turnuvadan 12 bin 250 YTL gelir elde ettiklerini belirterek, “Bu parayı burs verdiğimiz 8 öğrencinin çağdaş eğitim almaları için kullanacağız” dedi. Duru, şöyle konuştu:
“Marmaris Lions Kulübü olarak 150 den fazla sivil toplum örgütünün bulunduğu Marmaris'te, bir aktiviteyi 17 yıldır aralıksız olarak başarıyla sürdürmenin mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz. 17 yıllık bu aktivitenin yapılması yanı sıra bu aktivitenin gelirinin yine 17 yıldır çağdaş eğitime destek amaçlı olarak çocuklarımızın ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanılması ve çocuklarımızın mutluluğuyla bizim mutluluğumuzda iki kat daha artmaktadır.”

Kaymakam Polat da, “Turnuvaya dolayısıyla eğitime katkı veren herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

Konuşmaların ardından etkinliğin birincisi Kemal Tarakçı'ya altın, ikincisi Sami Sevgili'ye gümüş, Saim Kerteroğulları'na ise bronz zar verildi.

Turnuva sonucunda şu isimler ilk sekiz dereceyi elde etti:

1-Birinci -Altın zar+plaket………..Kemal Tarakçı
2-İkinci -Gümüş zar+plaket………Sami Sevgili
3-Üçüncü -Bronz zar+plaket………..Saim Kertoğulları
4-Dördüncü-Şampiyona tavlası+plaket. Zafer Akaya
5-Beşinci -Katılım Belgesi…………..İdris Fidan
6-Altıncı -Katılım Belgesi………….Berrin Süer
7-Yedinci -Katılım Belgesi………….Sezai Öztürk
8-Sekizinci -Katılım Belgesi…………Ahmet Budak

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ