15 Aralık 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TAEKWONDO İL TEMSİLCİLİĞİNDE UĞUR GÖKTAŞ DÖNEMİ
13 Mart 2018 Salı 10:14

TAEKWONDO İL TEMSİLCİLİĞİNDE UĞUR GÖKTAŞ DÖNEMİ

Türkiye Taekwondo Federasyonu Muğla İl Temsilcisini değiştirdi.

Türkiye Taekwondo Federasyonu Muğla İl Temsilcisini değiştirdi.

Yaklaşık 17 yıl Muğla İl Temsilciliği görevini yürütmekte olan Emine İpek'ten sonra yerine Teknoloji ve Kültür Fen Lisesi Müdür Yardımcısı Uğur Göktaş atandı. 

Muğla'lı ve Muğla'nın ilk Taekwondocularından olan Uğur Göktaş; Grup EFRASYAP müzik grubu kurucusu,  Teknoloji Kültür Okullarında Fen Lisesi Müdür Yardımcısı ve görsel sanatlar öğretmeni, Muğla Olimpik Spor Kulübü, Muğla Üniversitesi Spor Kulübü Taekwondo antrenörlükleri ile tanınmaktadır. 
Atama yazısını spor şube müdürü Mutlu Uzun'dan teslim alan Uğur Göktaş, Taekwondo Federasyon başkanı Doç.Dr. Metin Şahin ve Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz'a teşekkürlerini bildirdi.

Uğur Göktaş daha sonra Altınkalp Restorant'ta ilçe Taekwondo antrenörlerinin de katılımıyla kahvaltılı basın toplantısı düzenledi.

Konuşmasına Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Afrin'de yürüttüğü Zeytin Dalı Operasyonunda mücadele eden yiğit Mehmetçiklerimize güç kuvvet, Şehitlerimize de rahmet dilekleriyle başlayan Uğur Göktaş:

 "Muğla Taekwondosunun dünü bugünü ve geleceğine köprü olmak istiyoruz, bütün ilçelerimizle birlikte beraberlik içerisinde hareket ederek, önce ilimizi sonra; Balkan, Avrupa, Dünya ve Olimpiyat arenalarında ülkemizi, en iyi şekilde temsil edip şanlı bayrağımızı göndere çektirerek istiklal marşımızı okutacak sporcuların Muğla'dan yetişmesi en büyük hayalimizdir." İfadeleriyle devam etti.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaris Belediye Başkan Adayı Kim Olsun?
RÖPORTAJ