25 Mart 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Survivor 2017 gönüllüleri Kırçiceğinde buluştu
11 Nisan 2018 Çarşamba 12:52

Survivor 2017 gönüllüleri Kırçiceği'nde buluştu

Marmaris'te düzenlenen CHP Geleneksel 2. Köyler Arası Atatürk Kupası Futbol Turnuvası Finali renkli görüntülere sahne oldu.

Kırçiçeği sponsorluğundaki finalde Survivor 2017 Şampiyonu Ogeday Girişken ile gönüllüler, yorgunluğu yine Kırçiçeği'nde attı.

Bu yıl 15 takımın üç grup halinde mücadele ettiği turnuvanın finali öncesinde Survivor 2017 Şampiyonu Ogeday Girişken, yarışmacılar Burçak Tuncer, Volkan Çetinkaya, Erdi Ünver, Tuğçe Melis Demir . Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat) ve Teknik Direktör Güvenç Kurtar ile CHP Marmaris İlçe Başkanı Acar Ünlü Kırciçeği Marmaris Şubesi'ni ziyaret etti. Kırçiçiği lezzetlerini tadan Survivor 2017 gönüllüleri, ertesi gün ise turnuva karmasından oluşan Marmarisliler ile zorlu bir karşılaşma için sahaya çıktı. Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar'ın da izlediği renkli görüntülere ev sahipliği yapan maçta dostluk kazandı. Marmarislilerin yakın ilgi gösterdiği Survivor 2017 gönüllüleri, Kırçiçeği'ne teşekkür etti.

thumbnail_4.jpg

Kırçiçeği Operasyon Müdürü Pınar Uzunyolcu, “Sporu, sporcuyu ve sanatı desteklemekten mutluluk duyuyoruz. Survivor 2017 gönüllüleri, turnuvamıza heyecan kattı” diye konuştu.

thumbnail_2.jpg

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Kim Olsun?
RÖPORTAJ