12 Temmuz 2020 Pazar

Güven KARABENLİ / yazar

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SÜRPRİZ, SÜRPRİZ

29 Mayıs 2020 Cuma 12:53
Veee... birden caddeden klarnetle bir "iyi ki doğdun, happy birthday" melodisi yükseldi akşam karanlığında. Balkondan baktık, Tufan Hoca ile eşi, sürpriz gecenin sürpriz açılışını yapıyorlar. O kadar güzel o kadar duygu doluydu ki dayanamadım videoları sizlerin de mutlu olacağınızı dıygulanacağınızı bildiğim için sizlerle paylaştım.
Sağolsunlar can arkadaşlarım " hayır efendim Güven abimizin yaş günü böyle sessiz, sedasız geçmez, geçmemeli" demişler, toplanmışlar, yemekler yapılmış, içkiler alınmış ve Çarşamba akşamı sazlı, sözlü bir kutlama yaptık. Düşünebiliyor musunuz sadece bir kaç aydır müzik çalışmaları yaptığımız bu güzel insanlarla aramızda böyle güzel bir sevgi oluşmuş. Nasıl değişiyor sevgi insandan insana.
Sağ olsun kızlar hem herşeyi hazırlamışlar. Hem herşeyi yıkayıp temizleyip yerlerine koydular. Gecenin sonunda evi pırıl pırıl bırakıp gittiler. Nasıl yemem onları ben.
Önceleri millet biraz tedirgindi. Sonra maskeler falan atıldı, nasıl özlemişiz birbirimizi. Sarıldık sarıldık, hasret giderdik. İnsan olduğumuzu hatırladık. İyi de yaptık.
Ben bir ara özellikle Emanuel sandalyesine oturup bacak gösterisi yaptım. Yaşlandım ya, bacaklarımda ki tüyler döküldü ya</div>			<script type=changeTarget(document.getElementById("author_article_content"))
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ