27 Ocak 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Star Tvnın en çok izlenen dizilerinden biri olan Avluda son bölümde işler iyice karıştı
02 Kasım 2018 Cuma 11:14

Star Tv'nın en çok izlenen dizilerinden biri olan Avlu'da son bölümde işler iyice karıştı

Star Tv'nın en çok izlenen dizilerinden biri olan Avlu'da son bölümde işler iyice karıştı. Deniz'in en yakın arkadaşı olan Azra'nın büyük sırrı ortaya çıktı.

Avlu dizisi Star TV'nin en çok izlenen ve ilgiyle takip edilen dizilerinden birisi. Perşembe günleri ekrana gelen ve reyting listelerinde yüz güldüren başarısı ise büyük ilgi gören dizide son bölümde bomba patladı, büyük sır ortaya çıktı.

Avlu'yu dağıtan büyük sır ortaya çıktı! Seyirci anında isyan etti

Avlu 18. bölümde Zerrin, Azra’nın bir günlüğüne iş aramak için izinli olarak cezaevinden çıktığı gün büyük bir hamle yaptı ve cezaevinde öldürülen Nihal müdürün dosyasını yeniden açtı.

Avlu'yu dağıtan büyük sır ortaya çıktı! Seyirci anında isyan etti

O güne ait bulduğu CD’deki fotoğrafları detaylıca inceleyen Zerrin Müdür, cezaevinden şartlı tahliye ile çıkan Çiğdem isimli mahkumu buldu. Avlu'da işin o andan itibaren değişmeye başladı.

PEKİ CD'DE NE VARDI: Cezaevi müdürü olan Zerrin, Çiğdem'e o gün neler olduğunu anlatmasını istedi. Sırları açığa çıkarmak istemeyen Çiğdem ilk başta susmayı seçse de daha sonra Zerrin'in ısrarlarına dayanamadı. 
a olduğunu söyledi.

Zerrin, Çiğdem’i cezaevine getirdi ve Deniz ile odasında buluşturdu.

Eğer Nihal müdürün öldürülmesi olayıyla suçlanmasaydı cezaevinden çıkacaktı Deniz.

BÜYÜK SIR ORTAYA ÇIKTI: Daha fazla ısrarlara dayanamayan Çiğdem ise o gün yaşananları bir bir anlattı. Çiğdem Nihal müdürün katilinin Azra olduğunu söyledi.

AZRA, DENİZ'İN BAŞINI YAKTI: Cezaevinde 2 yakın dost olan Azra ve Deniz'in arasını açacak olan şok gerçek ortaya çıkmıştı artık. Deniz, eğer Nihal müdürün öldürülmesi olayıyla suçlanmasaydı cezaevinden çıkacaktı. Böylece kızının yanında olacak ve ölmesine seyirci kalmayacaktı. 

Ancak bu olayla birlikte tutukluğu devam etmiş, içerdeyken de kızını Alp ve Kudret’ten koruyamamıştı.

Avlu'yu dağıtan büyük sır ortaya çıktı! Seyirci anında isyan etti

OLAYIN SEYRİ DEĞİŞECEK: Nihal müdürün Azra tarafından öldürüldüğünü öğrenen Zerrin, bu gerçeği Deniz'in de duymasını istedi. Çiğdem ise tüm bildiklerini bir kez de Deniz'e anlattı. Gerçeği öğrenen Deniz şok geçirirken izleyici ise bu sahneye isyan etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ