29 Mayıs 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Spora ve sporcuya her zaman destek olacağız
28 Eylül 2018 Cuma 11:23

'Spora ve sporcuya her zaman destek olacağız'

CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, CHP'nin Mardin ve Diyarbakır'da düzenlediği futbol turnuvasının şampiyon takımlarının Marmaris'te ağırlanmasından dolayı düzenlenen programa katıldı.
Romans Otel'de basın toplantısı düzenleyen CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, iyiliğe gitmenin yolunun dayanışma ve spor olduğunu söyledi. 
Birlikte her türlü zorluğun aşılabileceğini anlatan Sarıbal, Türkiye'de her türlü sportif faaliyetin yapılması için her türlü desteğe hazır olduklarını dile getirdi. Sarıbal, "Türkiye her türlü sportif faaliyeti Avrupa ve dünya ölçeğinde yapabilecek bir ülkedir. Sportif faaliyetler, hem demokrasiye hem barışına hem yatırımına hem de sinerjisine katkısı olacağını düşünüyorum." ifadesini kullandı.
fsdfdsfds.jpg
CHP Marmaris Belediye Başkan Aday Aday Acar Ünlü; 'İlçe Başkanlığımız döneminde gerçekleştirdiğimiz Atatürk Kupası Köyler Arası Futbol Turnuvası’nın örneklerini Mustafa Kalkan’ın liderliğinde Mardin ve Diyarbakır’daki Gençlik Kolları Başkanlıklarımız yapmıştı. Ve biz de şampiyon takımları Marmaris’e davet etmiştik. Genel Başkan Yardımcımız Orhan Sarıbal davetimizi kırmayarak Diyarbakır ve Mardin’den gelen şampiyon takımlarımız ile bir araya geldi. Keyifli sohbet ve bu yoğun gündemde bizlere zaman ayırdığı için teşekkür ediyoruz. Türkiye’de mutlu olmak, huzurlu olmak, geleceğe umutla bakmak ve Büyük Atatürk’ün muasır medeniyet hedefine ulaşmak için hepimiz olmalıyız, hep birlikte olmalıyız. Ekonomik krizlerden etkilenmemek için, gerçek anlamda demokrasi için bir ve beraber olmalıyız. İnsanlarımız birbirini tanıdığı zaman, birbirini anladığı zaman Türkiye’mizde hayat çok daha keyifli olacak' dedi.
42654649_10156875088216600_1212799460451549184_o.jpg
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ