06 Haziran 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Sizi başkan yapacağız”
14 Ocak 2019 Pazartesi 11:51

“Sizi başkan yapacağız”

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, davetli olarak katıldığı mevlit yemeği programında sevgi seliyle karşılandı. Uzun süre vatandaşlarla sohbet eden Yılmaz’a, genç yaşlı herkes “Sizi başkan yapacağız” dediler.

Beraberindeki heyet ile Karaçulha Mahallesi’ndeki mevlit programına katılan AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Uzun süre davetlilerle ve mahalle sakinleriyle konuşan Yılmaz, duyulan bu güveni boşa çıkarmayacaklarını söyledi.

 

Program sonrası bir açıklama yapan Keramettin Yılmaz, “Karaçulha Mahallesi’nde katıldığımız mevlit programında vatandaşlarımızın yoğun ilgisi ile karşılandık. Her yaştan insanımız sohbet etmek, desteğini bildirmek ve başarılar dilemek için yanıma geldi. Onların gözlerindeki ışığı gördüm. İnanın çok mutlu oldum. Bu işte bir keramet var mı diye sorduğumda ‘Zaten sizin adınız Keramettin. Tabii ki var’ diye cevap verdiler. Gösterilen bu destekle Fethiye’yi AK Belediyecilikle tanıştıracağız” dedi.

 

“Halkımız değişim istiyor” diyen Yılmaz, “Fethiye’mizi seçeneksiz bırakmamak adına çıktığım bu yolda destekler artıyor. Telefonlarım sürekli meşgul. Yüzlerce kişi randevu isteyip ya yüz yüze görüşmek istiyor ya da yaşadıkları bölgelere davet ediyorlar. Bu beni çok mutlu ediyor. Az önce görüştüğümüz amcalarımız, teyzelerimiz, dedelerimiz, ninelerimiz ‘Sizi başkan yapacağız’ dediler. Halkımız bana gönlü açtı, güvendi. Bu güvene layık olabilmek için ekibimle gece gündüz çalışıyorum. 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerden galip çıkacağımıza inanıyorum. Bu anlamda destek veren herkese çok ama çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ