24 Mayıs 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SIR PERDELERİ ARALANIYOR
12 Ekim 2016 Çarşamba 16:20

SIR PERDELERİ ARALANIYOR

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini İbrahim Çelikkol, Saadet Işıl Aksoy, Alican Yücesoy ve Mehmet Aslantuğ’un paylaştığı ‘Kördüğüm’ün 30. bölümünde, Ali Nejatözgürlüğüne kavuşur ve

SÜREYYA HANIM’IN İZİ BULUNUYOR

Avukat Nihan bulduğu delillerle, Ali Nejat’ı hapishaneden çıkartır ancak bu durumMurat’ın hiç hoşuna gitmez. Enver Bey ise Ali Nejat’ın cezaevine girmesinin altında birinin parmağı olduğundan emindir… Avukat Nihan da işin peşini bırakmaz; Naz’ın öldürülmeden önce son görüştüğü kişinin Süreyya Hanım olduğunu öğrenir. Süreyya Hanım’ın gerçek kimliği ise, herkes için sürprizdir.

 

GENCO AÇIK VERİYOR

Enver Bey’in güvenini kazanan Melisa’nın yalan söylediğini anlayan Murat, Melisa’nınpeşine düşer. Öte yandan Neslihan da Murat’ın tacizlerinden iyice bunalmıştır. Olayın iç yüzünü bilmeyen Umut, Neslihan’dan şüphelenir. Aylar sonra evine dönen Gökçe,kendi bebeğine annesi Cahide Hanım’ın baktığını görünce neye uğradığını şaşırır. Gökçe bu bebeği sahiplenene kadar pes etmeye niyeti olmayan Genco, istemeden büyük bir açık verir.

 

KÖRDÜĞÜM | 30.BÖLÜM | 13 EKİM PERŞEMBE | 20.00 |FOX

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
CHP Muğla'da kimi vekil olarak görmek istiyorsunuz?
RÖPORTAJ