12 Ağustos 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sinan Çetin Kanal Dyi şoke etti
01 Kasım 2008 Cumartesi 19:21

Sinan Çetin Kanal D'yi şoke etti

Önce istemedi, sonra büyük paralar teklif etti ama Sinan Çetin verdiği cevapla Kanal D'yi şoke etti.

Sezon başı istemediği 'Komedi Dükkanı'nı reytingi yüksek olunca transfer etmek isteyen Kanal D, hüsrana uğradı! TRT'ye 1 milyon dolar tazminatı bile ödemeyi taahhüt eden kanala Sinan Çetin, "Etik olmaz" cevabını verdi!..

Beyaz ve Okan Bayülgen'in şovlarından, istediği reytingi ve reklam gelirini elde edemeyeceğini öngören Kanal D, TRT'deki 'Komedi Dükkanı'nı transfer etmek için girişimde bulundu. Fakat, yapımcı şirket Plato Film'in sahibi Sinan Çetin ve programın prodüktörü Fırat Parlak, TRT'yle ikinci 13 bölüm için anlaştıklarını ve yıl sonuna kadar bu kanalda kalacaklarını belirtti.

CEZAYI DA ÖDERİZ

Çetin ve Parlak ayrıca yaptıkları anlaşmayı bozmaları halinde 1 milyon dolar tazminat ödemek zorunda kalacaklarını da söyledi. Transfer için ısrarlı olan Kanal D, programa daha yüksek bütçe sağlamanın yanısıra, bu cezayı da ödemeyi önerdi. Ancak Plato Film, TV8'de çok düşük ücretle program yaptıları dönemde kendilerine kucak açan TRT'ye sırt çeviremeyeceklerini belirtti ve bu cazip teklifi reddetti.

KANAL D İSTEMEMİŞTİ

Tolga Çevik'in sahnedeki performansı, prodüktör Fırat Parlak'ın da sesiyle son derece başarılı bir iş çıkardığı 'Komedi Dükkanı', ilk olarak TV8'de yayınlanmaya başlamıştı. Program, yeni sezon için Kanal D'ye önerilmiş ama geri çevrilmişti. 'Komedi Dükkanı' sonra, TV8'deki ücretinin çok üstünde bir rakama TRT'ye transfer olmuştu.

YORUMLAR
helal olsun
kadır bulut
merhaba gercekten bir sanatcıya yakısan konusmalar işte gercek sanatcı budur bence basarılarınızın devamını bekleriz ve yolunuzda basarılar dileriz tşk
27 Kasım 2008 Perşembe 14:08
78.161.82.200
bravo
okuyucu
Sinan Çetin'i tebrik ediyorum doğrusu.
03 Kasım 2008 Pazartesi 10:44
81.213.253.152
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ