05 Temmuz 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şimdi de Apollo güzeli oldular
12 Haziran 2009 Cuma 13:28

Şimdi de Apollo güzeli oldular

Bu bir yanıttır...


Volga nehrinin kıyısındaki ülke ve şehirlerden geldiği belirtilen ve dün gece yarısı Marmaris'te yapılacağı duyurulan "Uluslararası Miss Volga" yarışmasına katılacağı duyurulan ancak geçtiğimiz hafta ortadan kaybolan 20 güzel, bu kez Aydın'ın Didim İlçesi'nde boy gösterdi.

Marmaris'te, gece-gündüz, hayatını idame ettirmek için hemen her gelişmenin peşinde koşturmak zorunda olan basın emekçilerini, günlerce, peşinde sürükleyen güzellerin, yarın (Cumartesi) Didim'de yapılacak "Miss Apollo Güzellik Yarışması"na katılacak.

Öte yandan Marmaris'te son dönemlerde çok rastlanmaya başlanan, haber yapmadan, yazı yazmadan, fotoğraf çekmeden, 'kes, kopyala, yapıştır' yöntemiyle “gazetecilik” yaptıklarını savunanların arasında yer alan bir internet sitesinin çirkin yayını, tepkiyle karşılandı. Söz konusu yazıda, sırf kendilerine 'Miss Volga'nın adayları diye tanıtılan 'güzelleri' haber yaptığı için basın emekçilerine, suç teşkil edebilecek küfür ve hakaretler içeren cümleler sarfedilmesi dikkat çekti. Bir grup basın mensubunun, emeğe ve emekçilere saygı duymadığı bilinen, sadece kokteyllerde, açılışlarda, yemeklerde boy gösterip, 'iş' kapan site sahibi ile benzeri yöntemlerle çalışan diğer “gazetecilere” tepkilerini açıklayacakları öğrenildi. (ENDER TÜRKKAN)

YORUMLAR
Yetmez
Ender Türkkan
Ben Ender Türkkan'sam yetmez... Kim suçlu, kim güçlü belli olsun.Haksızsam, Marmaris'i terketmezsem namusuzum... Ya tersiyse.. İddaa ediyorum bu adam emek düşmanı... 10 dakika Marmaris'ten canlı yayın yapan Star Tv'ye ses edemiyor.. Çünkü sahibi onu 10 kere satın alır... O güçlünün ..... "üetim ve paylaşım" hatırladınız mı?
15 Haziran 2009 Pazartesi 23:55
94.120.134.98
OTURDUĞU YERDEN SUÇLADIĞI FEDEKAR BASIN EMEKÇİLERİ
ORHAN BIÇAKÇIOĞLU
BAZEN ÇOK DÜŞÜNÜR ÇOK GÜZEL HABERLERİ O YÖRENİN TANITIMI GÜNDEMİ İÇİN KULLANMAYI DÜŞÜNÜRSÜNÜZ.AMA OLUMSUZLUK OLDUMU KIŞ UYKUSUNDAKİ HADDİNİ BİLMEZ AYNI SAFLARDA ,EMEK VEREN ARKADAŞLARINI HADDİ OLMAYAK KARALAR .İŞTE OLURYA KANUNLAR DEVLETLER ARASI GÖRÜŞMELER SPOR MÜSABAKALARI İPTAL OLUYORDA ÖZEL BİR YARIŞMANIN İPTAL OLMASI ÇOKMU ŞAŞIRTICI. SAYIN KARDEŞİM SOYADI GİBİ MESLEĞİNE DE NOKTA KOYMA ZAMANIN,ÇÜNKÜ YETER.....
15 Haziran 2009 Pazartesi 19:18
88.242.28.71
“MARMARİS İSMİ REZİL OLMUŞ GİBİ YAZILMIŞ” FARKINDA M
Ata Sevgi
Çok komik, değil mi başlık?..
Birileri çıkıyor, “Marmaris ismi rezil oldu .” diyor…
Peki O birileri kim sizce? Gazeteci mi, turizmci mi, değilse ne ci?..
Bilen varsa beri gelsin…
Asıl rezil Marmaris ismi mi, yoksa rezil olmuş gibi göstermeye çalışanlar mı? Hangi çıkara neye karşılık, “Marmaris ismi rezil edilmeye çalışılıyor?”
Ama (O’na göre) rahatlıkla yeri geldiğinde turizmcilere, yeri geldiğinde de hiç çekinmeden gazetecilere çamur atabiliy
15 Haziran 2009 Pazartesi 00:26
81.213.62.30
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ