19 Ağustos 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sezai Şahin: Marmaris’i AK Parti belediyeciliğiyle buluşturamazsak halkımızda bir mutsuzluk belirtisi olur”
19 Aralık 2018 Çarşamba 13:40

Sezai Şahin: "Marmaris’i AK Parti belediyeciliğiyle buluşturamazsak halkımızda bir mutsuzluk belirtisi olur”

Başarılı Başkan Sezai Şahin, üye kayıtlarını aralıksız sürdürüyor.
Ak Parti İçmeler Mahalle Başkanı Sezai Şahin, gün geçtikçe üye sayısını artırmaya devam ediyor. 2015 Ocak ayında göreve gelen, 650 üyeyle aldığı başkanlığı döneminde üye sayısını 852’ye çıkaran Şahin, mevcut üye rakamını dahada artırarak başarı çıtasını  yükselteceğini belirtti. Son olarak İçmeler’in duayen otelcilerinden biri olan, yerel seçimlerde başkanlara seçim kazandıran isim olarak anılan Varol Otel  sahibi
iş adamı Mehmet Varol’u saflarına katarak yükselişini sürdüren Şahin, durmak yola devam diyor.
 
ŞEHRİMİZİ DAHA YAŞANILIR BİR HALE GETİRECEĞİZ
Aynı zamanda Marmaris Belediyesi meclis üyeliğine aday adalığına başvurusu olan Şahin, “Aday olduğum taktirde Marmaris’in 25 mahallesinde çalışmalarımızı en iyi şekilde yaparak, şehrimizi daha bir yaşanır hale getirmek için sonsuz gayretler içerisinde olacağımızı buradan sizin aracılığınızla değerli hemşehrilerimize duyurmak istiyorum.
 
VATANDAŞ AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİ ARZULUYOR
Ak Parti belediyeciliğini Marmaris’le tanıştıracağız diyen Şahin, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Gittiğimiz her yerde bunu görüyoruz. Vatandaşlarımız Büyükşehir Belediyesi ile Marmaris Belediyesi arasındaki çekişmeler yüzünden hizmetin Marmaris’e yansımadığını, onun için Ak Parti belediyeciliğini arzu ettiklerinin izlenimleriyle karşılaşıyoruz.  Artık kesinlikle mazeret üretmeden yolumuza devam etmemiz gerekiyor" diyen Şahin, son olarak  “Belediye başkan adayımız açıklandığında seçimi kazanmış gibi hazırlıklarımızı tamam etmemiz lazım. Ne olursa olsun yerelde Marmaris’i kazanmayı hedefliyoruz. Marmaris’i AK Parti belediyeciliğiyle buluşturamazsak mutlaka halkımızda bir mutsuzluk belirtisi olur. Onun için şimdiden yollara düştük” diyerek sözlerine son verdi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ