06 Ağustos 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şeytanın papucu görücüye çıkıyor..
25 Eylül 2008 Perşembe 22:10

Şeytanın papucu görücüye çıkıyor..

Aysun Kayacı'yı şu sıralar film setinde görenler, gözlerine inanamıyor. Uzun basma eteği, soket çorap üstüne giydiği terlikleri ile filmlerde kullanılan abartılı "mahalle kızı" imajının en iyi örneği olup çıktı çünkü... "

"Şeytanın Pabucu"nda Aysel adlı bir kızı canlandıran manken, "Çeyiz düzen, burnunu kapının ucundan çıkarmayan, baskı altında yaşayan, tek isteği hayırlı kısmet bulup evlenmek olan bir mahalle kızını oynuyorum" diyor.

Uzun etek rahatmış...

Aysel karakterini iyi canlandırmak için gözlem yaptığını belirten Kayacı, zaman içinde bu rolden keyif almaya başladığını da söyledi. Ünlü manken, "Ben 17 yaşımdan beri mankenlik yapıyorum ve dünyanın her yerini dolaştım. Yüzüm batıya dönük. Ama Aysel mahallede doğup büyümüş, sadece ev işi yapan bir kızcağız. Rolü çıkarmak için çok araştırdım. Bir süre sonra ise keyif almaya başladım. Uzun etek, terlik-çorap çok rahatmış" dedi.

Birbirlerine inat poz veren ikili adeta yarıştılar.Fatih Ürek ve Aysun Kayacı ortaya bakın nasıl sonuç çıkardılar.Siz karar verin bakalım en güzel mahalle güzeli kim?

YORUMLAR
helal
fatih
ablaya çok güldüm yaaa :)
26 Eylül 2008 Cuma 16:15
88.250.240.171
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ