24 Mayıs 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ses Mutfak, Türkiye’nin en büyük Showroom’u
25 Mayıs 2017 Perşembe 11:34

Ses Mutfak, Türkiye’nin en büyük Showroom’u

Ses Mutfak, Türkiye’nin en büyük Showroom’unda değerli konuklarını ağırlamanın heyecanını yaşadı.

Ses Mutfak Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Gürses’in açılış konuşmasıyla başlayan ön lansman da yeni markalar tanıtıldı. Daha sonrasında ise bu doğrultuda yaptıkları atılımlar hakkında bir konuşma gerçekleştirdi.

Kişiye özel mutfak tasarım ve üretim sunan Ses Mutfak, çalıştığı iç mimarlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Günümüzde Modül Mutfak’ın (gövde, kapak, taç, baza, tezgâh, süpürgelik, aksesuar gibi elemanlardan oluşan farklı ölçülere sahip gibi) önemini bilen firma, iç mimarların istekleri doğrultusunda değişik çalışma sistemleri de sunmaktadır. Türkiye genelinde ise ünlü inşaat firmaları ve toplu konut projeleri ile çalışan Ses Mutfak, şirketlere çoklu paket sistemini özel fiyat aralıkları ile de sunmaktadır. Ayrıca; Ses Mutfak, zamanında teslimat kusursuz hizmeti ile global lojistikte sağlamaktadır.

 

Yaptığı atılımlar ve en çok mutfak ürünlerin teşhir edildiği Türkiye’nin en büyük showroom’un açılışını anlatıldığı toplantıda Kadir Gürses, sektörün deneyimli firmaları olan, dünya devi BAUFORMAT & BURGER ve BAUMANN GROUP ürünleri ile daha da büyüdüklerini ifade etti. Ses Mutfak’ın 2015 yılında yola çıkarak bugünlere kadar geldiklerini, bu süreç içeresinde Franke Faber, Blanco, Schock Silverline, Liebherr, Elica Barazza, Akrilik Tezgâh, Silestone, Çimstone, Belenco gibi dünyaca ünlü dev markalar ile yollarına emin adımlar ile devam ederek, mutfak sektöründe sayılı firmalardan bir haline gelmeye devam ettiklerini belirtti. Bodrum şubesi ile daha da büyüyen Ses Mutfak, Konacık’da açtığı 900m2 lik Türkiye’nin en büyük Showroom’unda yatırımcılarını, iç mimarları, bayileri ve birçok inşaat sektörünün önde gelen mutahitlerini de ağırladı. Yaklaşık 150 kişinin katıldığı ön lansmanda keyifli saatler gerçekleşti.

Ses Mutfak, bu özel günde gerçekleştirdiği ön lansmanında yeni ürünlerinin tanıtımını yaşamanın yanı sıra duydukları heyecanı ve mutluluğu tüm basın mensupları ile paylaştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
CHP Muğla'da kimi vekil olarak görmek istiyorsunuz?
RÖPORTAJ