20 Haziran 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Senin gözünden bir damla yaş düşse benim yüreğime yağmurlar yağar…
14 Haziran 2016 Salı 18:05

Senin gözünden bir damla yaş düşse benim yüreğime yağmurlar yağar…

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini; İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Alican Yücesoy ve Mehmet Aslantuğ’un paylaştıkları, yönetmenliği Gökçen Usta’ya ait ‘Kördüğüm’, 16 Haziran Perş

BARIŞ ÖLDÜRÜLDÜ

Babası Tarık Karasu’nun kendi hayatını pazarlık konusu yaptığını öğrenenFeyza öfkelidir. Enver Bey, Feyza’ya Barış’ın ölümünün kaza değil cinayet olduğunu söyler. Feyza için bu ikinci büyük darbe olur.

 

SIRRINI AÇIK EDİYOR

Köşke giden Murat, Tarık Bey’i yerde, kendinden geçmiş bir halde bulur. Bu sırada ne kadar büyük bir sırrını açık ettiğinin farkında değildir. Enver Bey’in kafasına silah dayayacak kadar ileri giden Murat, beklemediği bir olayla sarsılır.

 

ÖLDÜRESİYE DAYAK

İbo, Hasan’ın borcunu ödeyenin Murat olduğunu öğrenir. Ali Nejat ve Murat’ı yumruk yumruğa getiren bu olay, Murat’ın geçmişi ile ilgili bir sırrının da ortaya çıkmasını sağlar. Öte yandan, Gökçe’nin başına gelenleri duyan Umut, Emre’yi öldüresiye döver.

 

EYLÜL’ÜN MESAJI

Başvurusu kabul gören Naz, bu kaostan kurtulmak için bir an evvel yurtdışına gitmeyi ister. Ali Nejat ise bu koşullarda bunun mümkün olmadığını anlatır. İkilinin kavgaları sıklaşmıştır. Eylül ise dönüş için havalimanındadır ancak, Ali Nejat’a yolladığı mesaj her şeyi değiştirir.

 

 

 

 

KÖRDÜĞÜM | 24. BÖLÜM | 16 HAZİRAN PERŞEMBE | 20.00 |FOX

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
CHP Muğla'da kimi vekil olarak görmek istiyorsunuz?
RÖPORTAJ