12 Temmuz 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şeneri kendi anketi yıktı
13 Eylül 2008 Cumartesi 13:49

Şener'i kendi anketi yıktı

Abdülatif Şener kendi internet sitesinde bir soru yöneltti. Ancak anketin cevabı beklediği gibi değil.

AK Parti'den istifası sonrasında yeni bir parti kurmak için harekete geçen Abdüllatif Şener, kurduğu internet sitesinde sorduğu sorudan beklediği yanıtı alamadı.

Şener, AK Parti üyeliğinden istifası sonrasında, yeni parti kurmak için yurt genelinde gezilere çıkmış ilk olarak Konya, Denizli ve memleketi Sivas'ı ziyaret etmişti. Bu süreç içerisinde yeniolusumhareketi.com adresli internet sitesini kurdu. Şener'e ait www.yeniolusumhareti.com adresli sitede yer alan," 22 Temmuz 2007 seçimlerinde oy verdiğiniz partiden memnun musunuz?" sorusuna ankete katılanların yüzde 56'si "evet", yüzde 44'ü ise "hayır" şeklinde cevap verdi.

AK Parti hakkındaki kapatma davası sonrasında yurtiçi gezilerine bir süre veren Şener, Ramazan ayında ilk olarak Gaziantep'e gerçekleştirecek. Şener, Gaziantep ziyareti kapsamında hava limanından karşılandıktan sonra şehir turu atacak, akşam da Zümrüt Düğün Salonu Yazlık Bahçesi'nde iftar yemeğine katılacak. Şener'in burada bir konuşma yapması bekleniyor.

Şener, bir süre önce yaptığı açıklamada, AK Parti'nin kapatılmasına yönelik olarak çalışmalarını sürdürdüğü yönündeki iddiaları yalanlayarak, partinin isim ve ambleminin hazır olduğuun açıklamıştı.

Şener kuracağı partinin Türkiye partisi olacağını, yerel seçimlere katılıp katılmayı değerlendirdiği, kendilerine hedef olarak milletvekili seçimi gördüğünü kaydetmişti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ