09 Ağustos 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şener ERUYGUR..Gece uyutuluyor!...
28 Eylül 2008 Pazar 15:00

Şener ERUYGUR..''Gece uyutuluyor!''...

Emekli Orgeneral Şener Eruygur'un Tansiyon Sorunu Nedeniyle Akşam Uyutuluyor, Sabaha Doğru Uyandırılıyor. 11 Gündür Yoğun Bakımda Tedavi Gören Eruygur'un Hayati Tehlikesi Devam Ediyor.

Emekli Orgeneral Şener Eruygur'un tansiyon sorunu nedeniyle akşam uyutuluyor, sabaha doğru uyandırılıyor. 11 gündür yoğun bakımda tedavi gören Eruygur'un hayati tehlikesi devam ediyor.


Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklu kaldığı Kocaeli Kandır F Tipi Cezaevi'nde merdivenlerde düşerek beyin kanaması geçiren Eruygur'un tedavisi Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde devam ediyor. Sağlık durumu gittikçe iyiye giden Eruygur'un tansiyonu normale döndürülmeye çalışılıyor. Yoğun bakımda tedavisine devam edilen Eruygur'un akşam saatlerinde tansiyonu yükselmesi nedeniyle uyutuluyor. Uyutulduğu için tansiyonu normale dönünce tekrar uyandırılıyor.


Bugün Eruygur'un sağlık durumu ile ilgili bilgi veren hastane başhekimi Prof. Dr. Nazım Mutlu, Eruygur'un hayati tehlikesinin devam ettiğini söyledi. Yoğun bakımda tedavisine devam edildiğini aktaran Mutlu, Eruygur'un tansiyon sorunu olduğu belirterek, akşamları tansiyonun fazla yükselmesi nedeniyle uyutulduğunu bildirdi. Mutlu, "Şu anda tansiyonunu normal seviyeye düşürmek için çalışıyoruz. Bu bir süre daha böyle gidecek. Yoğun bakımda olduğu için hayati tehlikesi de davam ediyor." dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ