11 Temmuz 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şehitlerin albümünden son kareler
16 Ekim 2008 Perşembe 16:50

Şehitlerin albümünden son kareler

Yine terör yine acı! 5 eve ateş düştü... Şehit aileleri kınalı kuzularına son kez sarılamadı. Gözyaşları sel oldu. İşte şehitlerin son resimleri..

Türkiye terör belasıyla sarsılıyor. Bu kez kara haber Hakkari'den geldi. 5 asker şehit oldu. Şehitlerin acı haberleri bir bir ailelerine ulaşıyor. 5 evde yürek
yangını var...

Şehit Ferdi Sefa Kılıç - Erzurum


Hakkari'de şehit düşen Sefa Kılıç'ın baba ocağına ateş düştü. Oğluna yanan acılı baba devlet büyüklerine sitem etti. Acılı babanın dilinden bu cümle döküldü, "Vatan sağolsun diyorum, ama vatan garibanların vatanı. Bizim ocağımıza ateş düştü. Başbakan ise hamdolsun diyor"


Şehit Uzman Çavuş Ferhat Erdin - Amasya
Hakkari'de şehit düşen Ferhat Erdin'in evinde yürekler dağlandı. Şehidin babası, "Vatan sağolsun" diyerek acısını içine gömdü. Oğlunun düğününü bile göremeyen acılı baba, "İçim yanıyor, başkaları bu acıyı yaşamasın" dedi.


Şehit Komando Er Umut Çiftçi - Diyarbakır


İzmirli Çiftçi ailesine kara haber tez ulaştı. Torununu büyüten dede yıkıldı. Torununun arkasından ağıtlar yaktı. Acılı baba şehit erle 3 gün önce konuşmuş. "Operasyona gidiyorum, 10 gün dönmem" demiş...

Şehit Piyade Onbaşı Orhan Mahran - BitlisŞehit Onbaşı Orhan Marhan bir ay sonra baba ocağına dönecekti ama hain terör engel oldu. Acı haberi alan şehit babası sinir krizleri geçirdi. Şehidin cenazesinde PKK'ya öfke yağdı. Vatandaşların attığı sloganlar kulakları çınlattı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ