14 Temmuz 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Seçim bürosunda 29 Mart provası
27 Mart 2009 Cuma 00:04

Seçim bürosunda 29 Mart provası

Seçimlere az bir zaman kala Doğan Tugay'ı destekleyen Marmarisliler normal günleri aratmayarak seçim bürosuna akın etti. Gün içinde sohbet eden genci yaşlısı yüzlerce kişi, akşam olunca 29 Mart'ı aratmayan bir coşku ile eğlendiler.

Seçimlere az bir zaman kala Doğan Tugay'ı destekleyen Marmarisliler normal günleri aratmayarak seçim bürosuna akın etti. Gün içinde sohbet eden genci yaşlısı yüzlerce kişi, akşam olunca 29 Mart'ı aratmayan bir coşku ile eğlendiler. Dün akşam (Çarşamba) seçim bürosunun önünde maytap ve meşale yakan vatandaşların coşkusu AK Parti Belediye Başkan Adayı Doğan Tugay'ın seçim bürosuna gelmesiyle daha da arttı. Alkışlar ve sloganlarla gelen Tugay, ağır tahrikler olacağını ve bunlara karşı sabırlı olunması gerektiğini vurguladı. Normal günleri aratmayan coşku geç saatlere kadar devam etti.
AK Parti Belediye Başkanı A.Doğan Tugay'ın seçim bürosuna gelen vatandaşlar 29 Mart coşkusunu aratmadılar. Çalınan müziklerin eşliğinde halay çeken, çiftetelli, harman dalı oynayan genci yaşlısı, kadını erkeği yüzlerce vatandaş, bir kez daha Doğan Tugay'ın yanında olduklarını hissettirdiler. AK Parti Marmaris Belediye Meclis Üyesi adaylarının da bulunduğu geceye katılan AK Parti Belediye Başkan Adayı Doğan Tugay, alkışlar ve sloganlarla karşılandı. Seçime birkaç gün kala tansiyonun iyice yükseldiğinin altını çizen Doğan Tugay, seçim bürosundaki Marmarislilere, “Bakın ben çok sabırlıyım. Sabrımdan lütfen örnek alın. Tahriklere gelmeyin. Dostluk içinde şu seçim sürecini bitirelim” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ